Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez a reakció nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez a reakció nem normális. (? )

Figyelt kérdés
Meg volt beszélve a mai napra hogy találkozunk.Nem párkapcsolat,csak szex.Ritkán tudunk találkozni.Tegnap este óta fáj a hasam,ezért hajnalban írtam neki hogy mivel nem érzem jól magam,fáj a hasam,így nem talizunk.Erre kiakadt hogy biztos most reggel értem haza,buliban voltam,hazudok,többet mostanában biztos nem találkozunk.Erre írtam hogy biztos beteg agyilag,meg se említettem olyat hogy megyek valahova,mit gyanúsítgat.Normális ez ? De ha még lettem volna is valahol,akkor se lenne semmi köze hozzá,mert nincs köztünk semmi a szexen kívül.
2018. márc. 13. 09:08
 1/8 anonim válasza:
35%
De valoszinu beledzugott es ezert vadolgat
2018. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Senki se szereti, ha ingyen helyett fizetőshöz kell menni.
2018. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs belémzúgva,elvileg egy normális ember,de ez a reakció meglepett,mert ez beteges.
2018. márc. 13. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Pedig akár hiszed, akár nem, így egy féltékeny nő reagál. Lehet tisztáznod kéne vele, hogy pontosan mit érez irántad. Szexkapcsolatban nem nehéz szerelmesnek lenni.
2018. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.És neki elvileg van valami párkapcsolata.
2018. márc. 13. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kuplerájban úri viselkedést várni..
2018. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 :D


Szextárgy vagy neki, ezért van kiakadva. Nem érdekli a nyomorod, csak a farka és akkor, amikor ő akarja. Nem lehet szebben, sorry.

2018. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, erre céloztam én is /#6/..de amúgy a csávónak elmentek otthonról bááár magából indul ki mindenki..így érthető. Saját hazugságai mocsarában tapicskol és rádkeni közben.:P gyönyörű metafora!!
2018. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!