Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fog így történni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog így történni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet allt elo h a parommal evek ota vagyunk eggyutt s "rommá" ment a kapcsolatunk. Volt h o felre lepett. Mondvan nem kapott meg tollem mindent amit szerett volna. Megbocsajtottam. Viszot en sem kaptam meg tolle semmit megsem csaltam meg soha de ezek utan ugy erzem HOGY

1. Amiert o is felrelepett ha adja a helyzet en sem fogok senkinek "nemet" mondanim

2. Ugy erzem nem szeret ,nem figyel ram ,nem kapok tolle torodest egyszoval ami egy nonek jar plane egy kapcsolatban. Persze persze ő mar ott nem szeretett mikor felrelepett. De akkor en minek kellettem neki? Pedig el akartam hagyni...

Ugy erzem h ha a sors osszehozna valamilyen formaban engem is egy sraccal aki normalis kedves s figyel erdeklodik irantam s megha csak beszelgetnek is vele sokkal de sokkal boldogabb lennek mint most "vele"...

Csak a szex megy...a tobbi dolog a beka segge alatt van ://. Velemy???

Tudom tudom...hagyjam ott stb stb...de azer megis valami aki jart mar ilyen cipobem mit tett?


2018. márc. 14. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is megcsalt az exem, próbáltam is megbocsátani, de hidd el... jött egy másik lány, akivel ugyanúgy leállt. Pedig az elején nagy szerelemnek indult a kapcsolat.

Lehet, hogy azt hiszed, ez mindig ilyen illetve egy kapcsolatban mindig vannak hibák, de ez így borzasztó és már nem lesz jobb. Nulla tisztelet, nulla önbecsülés, nulla szerelem.

Meg fog csalni ismét, amint teheti. Ne várd meg! Létezik olyan kapcsolat, amiben nem csak a szex működik.

Mi 7 év után szakítottunk, nekem még így is fájt, hogy megcsalt, és nem 2 nap volt kiheverni, de adj egy esélyt magadnak a boldogságra! Ne ragadj bele egy rossz kapcsolatba!

2018. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ezt már nem hozzátok helyre, de legközelebb gyakorold s gyakoroltasd a szerelmet, mert anélkül ahogy látod, nem marad fent.

A megcsalás semmi, csak egy eredmény. Te nem vagy ő, ti két külön ember vagytok, ne magadból indulj ki.

2018. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Működik? Nyilvánvalóan nem.

Tudjátok, hogy mit kéne tenni ahhoz, hogy működjön? Nyilvánvalóan nem.

Megvannak az eszközeitek ahhoz, hogy kitaláljátok, mit kéne tenni ahhoz, hogy működjön? Szinte biztos vagyok benne, hogy nem.


Látsz bármiféle reális esélyt arra, hogy működjön ez a dolog? Ha nem, akkor mi kérdéses ebben az egészben?

2018. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

""rommá" ment a kapcsolatunk. Volt h o felre lepett. Mondvan nem kapott meg tollem mindent amit szerett volna. Megbocsajtottam. Viszot en sem kaptam meg tolle semmit megsem csaltam meg soha" - ez nem erény, hogy te nem csaltad meg. Ez így helyes, hogy nem csaljuk egymást halomra. Ő felel a saját tetteiért.


"1. Amiert o is felrelepett ha adja a helyzet en sem fogok senkinek "nemet" mondanim" - ebből szakítás lesz.


"2. Ugy erzem nem szeret ,nem figyel ram ,nem kapok tolle torodest egyszoval ami egy nonek jar plane egy kapcsolatban. Persze persze ő mar ott nem szeretett mikor felrelepett. De akkor en minek kellettem neki? Pedig el akartam hagyni...

Ugy erzem h ha a sors osszehozna valamilyen formaban engem is egy sraccal aki normalis kedves s figyel erdeklodik irantam s megha csak beszelgetnek is vele sokkal de sokkal boldogabb lennek mint most "vele"...

Csak a szex megy...a tobbi dolog a beka segge alatt van ://. - ebből, ilyen hozzáállásal szakítás lesz.


Ez egyértelműen nem egy párkapcsolat. Nem akarod otthagyni, és most olyan válaszokat vársz, hogy próbáld meg, vagy csald "vissza", vagy mi a fene? Már megválaszoltad, csak lépni kellene.


Nem kaptok meg egymástól szinte semmit...

2018. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!