Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a gold digger (pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a gold digger (pénz szerető) nőkkel 50 éves kor felett? Mi fog velük történni, hol lesznek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg egyedülállók és az okosabbja az feléli a fiatal kora alatt összeszedett vagyont.


Akinek pedig nincs esze, azt hadd ne mondjam. Pályakezdőként ebben a korban nem túl fényes jövő.

2016. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Addigra már összelopott annyit, hogy jó legyen.


Vagy keres egy 80 körüli hülyét és abból él


Cé változat egy faja kis takarítónői karrier

2016. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a legtöbb megállapodik egy gazdag pasi mellett szerelemtől függetlenül. Így biztosítja a vagyont idős korára is. Valószínűleg szül egy-két gyereket is elsősorban magának meg a látszat kedvéért, házasság erősítése érdekében.
2016. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem hiszem mert szerintem jóval több ilyen no6van mint ahány gazdag pasi.
2016. okt. 16. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kifogják őket rakétával lőni a planet X bolygóra, ahol egy költség mentes agymódosító programban vesznek részt.
2016. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Az igazi gold digger csajoknak már 30 előtt megvan a kocsi, lakás, karrier, elvégre kifekszi magának.

Aztán szül egy-két gyereket, és kapja utána a gyerektartást, ami nem 20 ezer forint, mint a mezei proliknál. Csinál egy-két céget, kiad egy-két lakást, és éli vidáman az életét. Ha valaki feléli a pénzét, az nem gold digger, csak egy buta ku.rva. Már bocsi...


Aztán 50 évesen suggar mammy lesz belőle, és 25 éves fiúkáknak fizeti a fősulit, akik cserébe elszórakoztatják és lesik minden kívánságát. Sőt, sokan pénz nélkül is vállalják, mivel másra nincs gondja, mint hogy jól nézzen ki.

Utazgatnak, bulizgatnak, és megélnek a céges bevételek kamataiból, meg lakás kiadásból.


A gold digger nem egy éttermi vacsoráért meg egy csokor virágért teszi szét a lábát, azt ugye tudod?!

2016. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Valaki írja már le a kérdezőnek, hogy az ilyen nő éhen fog dögleni, nem lesz egy szelet kenyérre se pénze, mert látszik, hogy szegény ezt akarja hallani :D

Azzal ne is foglalkozz kérdező, hogy mire egy Timike 50 éves lesz, addigra milliárdjai lesznek.

2016. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es. Szerintem az én válaszom is kielégíthette (egy kicsit) a kérdezőt. :D

5-ös voltam.

2016. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg azért nincs igazatok, mert egy nagyon szűk rétegről beszéltetek. A milliomos, milliárdos rétegről.


Aki csak egy kezdő lökést kap, utána cégeket alapít, jó üzleti érzékkel bír, az nem igazán egy kategória azokkal, akik csak rámásznak anyuci apuci gazdag fiára, akinek kocsija és háza van. És bizony ezek a nők szívják meg.


Az első kategória a legéletképesebb, csak nagyon kevés van belőle.

2016. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Semmi. Addigra hozzámennek valami cégvezető-fuxos vállalkozó kategóriás emberhez (attól függően, hogy mennyire ügyesen ásott), és élik a budai családanyák életét.


Egy részük persze jól elszúrja az életét, de az igazi golddiggel onnan ismerszik, hogy van exit terve.

2016. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!