Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó pasi egy rossz nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasi egy rossz nővel, mennyire jellemző ez a felállás?

Figyelt kérdés

Relatív fogalmak, de csak az érzékeltetés miatt írtam így őket. Leginkább az ellenkező esetről hallani/olvasni/látni többet, amikor egy bomba nő egy kevésbé helyes férfival van együtt (itt általában rá is mondják az aranyásó meg hasonló kifejezéseket...).


Van viszont az az eset is, amikor a média által kevésbé jó nő (nem tökéletesen megrajzolt szemöldökkel, bőrhibákkal, túlsúllyal, és egyéb nem mesterséges dolgokkal) van együtt egy média által jónak mondott férfival (normális testalkattal, esetleg a lányhoz képest még vékonyabb is, helyes arccal, több "rajongóval").


Eltekintve a belső értékektől és egyéni ízléstől, esetektől és boldogságtól mondjuk, szerintetek mennyire jellemző ez a felállás? Van-e a környezetetekben ilyen pár? Miért nincs ilyenekből több?


2018. márc. 14. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs egy ismerősöm sem a média világából, szerencsére...
2018. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez ritkább mint a ronda hapsi & aranyásó felállás.
2018. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Diavolino44 ***** válasza:
85%

A nem helyes pasi. + csinos lany, sokkal gyakoribb.

A ferfi sokkal vizualis mint egy no, illetve kevesbbe valogat.

Illetve egy no szamara vannak mas kulson kivul eso tulajdonsagok, amikkel egy ferfi revbe erhet. Pl penz, statusz, magabiztossag

Hanyszor lehet itt is olvasni, hogy elsore nem volt esete a srac aztan megis osszejottek. Forditva mar nem igaz, valoszinu, a sracnak is tetszett a lany, csak nem mert kezdemenyezni, volt nala jobb is de nem jott ossze.

2018. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"A ferfi sokkal vizualis mint egy no, illetve kevesbbe valogat."


Itt azért kissé ellentmondást érzek, de te legalább megragadtad a kérdés lényegét.

Sokkal vizuálisabb, de ettől függetlenül ugyanúgy válogat, ha máshogy nem is, vizuálisan biztosan.

Ebből adódóan gondolom én is, hogy sokkal ritkább ez a felállás. (a média által folyamatosan hangoztatott "szépségideál" csak érzékeltetésképpen van a leírásban feltüntetve, mégis néhányan felháborodva félreértették ezt)


De csak ismételni tudom önmagam: Van-e a környezetetekben ilyen pár? Miért nincs ilyenekből több? szerintetek

2018. márc. 14. 16:21
 5/19 A kérdező kommentje:

"Ha valakinek nincs túlsúlya, az már "mesterséges"? lol"


Lonely Island válasza viszont egyértelműen provokáció és félreértelmezés ilyen formában. Ha nem tudsz a kérdésre relevánsan válaszolni, akkor felesleges hergelni a népet a napi 20 óra gyakori kérdéseken unatkozás közben...

2018. márc. 14. 16:25
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

"Jó pasi egy rossz nővel, mennyire jellemző ez a felállás?"

Elég gyakori. Ha kimegyek az utcára vagy elmegyek egy buliba, rengeteg helyes és ideálnak tartott srácot látok átlagos csajokkal. Fordítva viszont eddig egy példát láttam.

Plusz itt pár kérdésnél kiírtam, hogy 10.000 forintot fizetek annak, aki mutat egy rossz pasi + jó csaj felállást. Páran küldtek képeket, de pl. személyi edző volt a srác "rossz" pasiként... :D Szóval, a tízest elittam.


Diavolino44 válaszának nagy részét pedig cáfolnám.

"A nem helyes pasi. + csinos lany, sokkal gyakoribb. "

Maximum az aranyásók esetében.


"A ferfi sokkal vizualis mint egy no, illetve kevesbbe valogat. "

Ezt valamiért itt nagyon szeretik hangoztatni, de még nem jöttem rá, hogy miért. Ennek mégis mi az alapja?


"Illetve egy no szamara vannak mas kulson kivul eso tulajdonsagok, amikkel egy ferfi revbe erhet. Pl penz, statusz, magabiztossag "

A pénz igen, a státusz igen, a magabiztosság csak a gyk-n mantrázott csoda. Ha egy ronda srác magabiztosan viselkedik, akkor nagyképűnek lesz bekategorizálva.

A nőknél is amúgy áll egy csomó hasonló dolog... Gondoskodás, figyelmesség, háziasság.


"Hanyszor lehet itt is olvasni, hogy elsore nem volt esete a srac aztan megis osszejottek. Forditva mar nem igaz, valoszinu, a sracnak is tetszett a lany, csak nem mert kezdemenyezni, volt nala jobb is de nem jott ossze."

Rengetegszer lehet olvasni. Az más kérdés, hogy nem igaz. A környezetemben is egy csomó nő előadja, hogy xy pasi nem jött be neki, aztán szép lassan beleszeretett. Ja, hogy közben a környezetükben az első pillanattól mindenki látta a szikrát és amúgy ezek a pasik általában a szóban forgó hölgyek esetei voltak? Áh, ezt a részt dobjuk a kukába... Szóval: Rémlenek azok a kérdések, amiket szinte CSAK nők írnak ki és részletezik, hogy xy pasi nem jön be, de mégis bejön?

Fordítva inkább jellemző. Egy csomó srác azért ad egy csomó lánynak esélyt, mert nem találnak jobbat. Aztán végül megkedvelik ezeket a lányokat.

2018. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Diavolino44 ***** válasza:
100%
En ugy erzem a sajat szemszogembol, megvalaszoltam. Mivel a ferfi vizualisabb, igy jobban fog szelektalni, a no kulseje alapjan. Ezert van kevesebb jo pasi + rossz no.
2018. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel a ferfi vizualisabb, igy jobban fog szelektalni, a no kulseje alapjan."

"Ezt valamiért itt nagyon szeretik hangoztatni, de még nem jöttem rá, hogy miért. Ennek mégis mi az alapja?"

2018. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Diavolino #5 válaszával, pontosabban a magabiztosságról, mint faktorról írttal egyet értek. Nem ritka, hogy nem kimondottan helyes férfit azért választ nő, mert magabiztos és férfias.

Nálam szoktak kezdeményezni, flörtölni, megnézni a nők, de igazából akkor volt eredmény, ha egy pillanatig sem kételkedtem magamban vagy őrlődtem, hogy hogyan fog reagálni. És olyankor természetesen, könnyeddén is ment az ismerkedés, élveztem a szituációt.

Ha félénk voltam, bizonytalan, kételkedtem, hogy sikerülhet, akkor MINDIG , kivétel nélkül kiábrándítottam és csalódottá tettem a lányokat, nőket, annak ellenére, hogy ők kezdeményeztek.

Ebből azt a következtetést vontam le, hogy még a magabiztosság bizonyos keretek között felülírja a külsőt 2 féleképpen. A megléte vonzóvá tesz, akkor is ha nem túl jó a külső, míg a hiánya kiábrándító számukra jó külső esetén is.

2018. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan ronda vagyok, és több helyes pasi érdeklődött irántam. 2 komolyabb kapcsolatom volt (számomra) nagyon vonzó srácokkal. Nem 10/10-es adoniszok, de mind az eseteim, akik az ismerőseim szerint is jól néztek ki. Volt, hogy a környék szexi nőcsábásza próbálkozott be nálam.

Persze az elején nehezen jöttek össze a dolgok, mert a külsőm miatt nem hittem el, hogy akármilyen srácok szóbaállnának velem, nemhogy ilyen kifejezetten jó külsejűek. De végül jól alakult, nem konkrétan a külsőm miatt lett vége a kapcsolatoknak, hanem a nagyrészt a külsőmből adódó mentális problémáim miatt.

2018. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!