Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezéskor párod tett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezéskor párod tett már olyat amit nem beszéltetek meg?

Figyelt kérdés
..pl a melledre élvezett, vagy pl izgatta a popsid,de ő nem tudta hogy hogyan viszonyulsz ahhoz amit ép,, megtett, .. Kort, nemet
2018. márc. 14. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 26 nem.
2018. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem 24/N
2018. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

jesszus öblös farka.

ja, tett. általában nem beszéltük meg hatvan-hetven percben, hogy kinek mi meg hogy. ha nem tetszett valami, jeleztem, ő ugyanigy. vagy ez nálatok hogy megy, lefixáljátok előre, hogy meddig tolhatja a hüveéykujját a rózsátokba? spontánnak hangzik, szenvedélyesnek.

2018. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Mivel semmit nem lehet megbeszélni az asszonnyal csak olyan volt, de nem sok dolog sajna... 40F
2018. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Én sem vágom, hogy most akkor szerinted előre meg kéne beszélni a forgatókönyvet?

Ha valami újat csinál(/ok) és tetszik, jelzem(/i), ha nem tetszik, azt is jelzem(/i).

N

2018. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Előtte még részletes szerződést is írunk, a félreértéseket elkerülendő...
2018. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Na ne már, több tíz év alatt, semmit nem beszéltünk meg. Egyszerűen figyelünk egymásra. Egy pici mozdulattal lehet jelezni, valami nem jó, vagy ép jó. Mit, hogyan szeretne a másik.

Lehet lemaradtam valamiről és előre minden mozdulatról koreográfiát kell csinálni és aláírásra benyújtani a másiknak??

2018. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván, ahogy én is viszont, nem írunk forgatókönyvet az akció előtt... közben is lehet jelezni, hogy mi tetszik/nem tetszik, ill. egy-egy eseménydúsabb menet után meg is lehet beszélni. Többször volt már ilyen, hogy szex után összebújva mondtunk egymásnak, hogy amikor xy dolgot csináltad, na azt ne felejtsd el, stb...
2018. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Tette ezt úgy, hogy előtte nem tárgyaltuk meg, de ilyenkor nézte a reakcióm, és ha nem volt biztos benne, rá is kérdezett közben, hogy jólesik?, stb. Önkényesen nem használ, nyilvánvalóan azért teszünk dolgokat, hogy mindkettőnknek jó legyen.
2018. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy próbálkozott, de amikor jeleztem, hogy nem szeretném ezt vagy azt, azonnal abbahagyta.
2018. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!