Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki huzamosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki huzamosabb ideje házas és úgy érzi ő mindent meg tett a "szerepkörében" -de még sem működik a dolog?

Figyelt kérdés

A "szerepkört" -férjként ill feleségként és nem a szó jelentése értelmében értettem.

-Ha te megpróbáltál ideális társ lenni,de a sok év után ez még sem elég?

Mi a teendő?


Ha nem akarsz hűtlen lenni? -Ha nem akarod felforgatni a gyerekeid életét?

Ha folyton próbálod rendbehozni amit te el sem rontottál?....

Ha kihasználtnak érzed magad,ha mindig csak

te 'tepersz és rájöttél,hogy a másik fél nem is akar változni?


Van valaki hasonló helyzetben?



2017. ápr. 29. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A hosszú házasságok legalább fele ilyen....

Mindig van egy összetartó és egy elkényelmesedő fél aki csak úgy elvan...

Sajnos nincs megoldás mert aki rendes az nem lép félre!-Nem válik,nem hadja veszni egy élet munkáját.

Marad a társas magány.

2017. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
asszony megoldotta. 7 év kellett neki, összepakolt és elment "mert ő rabszolgának érezte magát mellettem".. Megjegyezném, hogy semmi dolga nem volt, mert a gyerek ellátását és a házimunkát is én végeztem férfiként.
2017. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk 20-év házasság után nem ugrál elvállni az ember.-Felrúgni mindent,én sem így terveztem.

Kívülállók ezt úgy sem tudják,a kölkök meg így nyugodtak mert nem sokat veszekszünk!

Nem fogok teperni 46-évesen új házért mert az asszony befásult!

2017. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 Akkor mitől érezte,hogy rabszolga?

7-év amúgy nem sok idő....

2017. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd... én ugyan nem voltam ilyen hosszan házas (sőt, egyáltalán nem), de azért ismerem azt az effektet, amikor az ember kiteszi lelkét-belét, és az mégsem elég.


Erre egy megoldás létezik (már persze a váláson túl, ami ugye itt sem opció), a "csináld, ahogy jólesik!"


Fater panaszkodott, hogy nem bírja már a kertet (70 volt az öreg, és hát a kert volt már az egyetlen munkája). Azt mondtam neki, hogy akkor ne csináld az egészet! Csináld a felét, ha annyit bírsz. Vagy csak a negyedét... egy négyzetmétert, akár... CSAK CSINÁLD!...

...amennyi még jólesik.


A határ megállapítása is egyszerű. Ha nap végére elfáradsz, de jólesően térsz pihenőre, akkor az a nap a tiéd! Az jólesett.

Ha viszont hullaként zuhansz az ágyba és fáj ezed-azod, mindened... akkor az nem esett jól. Ugyanígy ha nem is fáradtál el és órahosszát kell tévézned, hogy el tudj aludni, akkor az a nap sem "esett jól".


Nem tudom jobban elmagyarázni.

2017. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rossz házasság ilyen.

Mindkét fél 100%-osan biztos benne, hogy ő mindent megtett. Csak a másik lehet hibás.

Na jó, a férfiak azért általában belátják ha hibáztak, de ha a feleség hibázik, akkor is a férfi érzi hibásnak magát, mert a nő őt okolja, és meg is indokolja, hogy miért ő a hibás.


Pl.: Amikor a nő azt mondja, hogy szakítottunk, mert kutakodott utánam, és nem bízik bennem. A valóság meg az, hogy a férfi megérezte, hogy félrelép az asszonyka, amit kutakodással be is tudott bizonyítani... Ez egy féjszbúúúúkos példa volt, de alapvetően így működnek a dolgok.

2017. ápr. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!