Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg tudnátok tenni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok tenni azt, amit az Utazók c. filmben a főszereplő tett a nővel, ha magányosak lennétek?

Figyelt kérdés

Előre szólok, spoiler lesz, nem kevés, szóval aki meg akarja nézni a filmet, lépjen tovább. :)


A film lényege, hogy egy űrhajó 120 éves útra indul, mindenki hibernálva van, de egyikük felébred, pedig még 90 év van az útból. 1 évig magányosan tengődik a hajón, de első látásra beleszeret egy lányba. Sokáig próbálja lebeszélni magát, hogy felébressze, hisz aki felébred, már nem tud visszaaludni, és a hajóban kell leélnie az életét, de végül megteszi.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Persze ez csak film, de szerintem egy ilyen szituációra adott válasz jól leírja egy ember személyiségének egy részét, hogy mentálisan erős vagy gyenge, hogy a szívére hallgat, vagy az eszére inkább, mennyire társ vagy kapcsolatfüggő.

Mit tennétek, a boldogságotokat választanátok, ezzel úgymond ti ítélnétek halálra a másikat, vagy bármennyire nehezen is, de megállnátok, és inkább a magányt választanátok, és egyedül leélnétek az életeteket?



2017. márc. 31. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Felebresztenem, ettol fuggetlenul meg igy is rohadt unalmas lenne kettesben leelni az eletunket egy tok ures helyen. Azert neha igenylem masok tarsasagat is a paromen kivul :D
2017. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én felébreszteném.
2017. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra max a faasz áll fel. Képzeld el, hogy felébreszted, és egy gonosz, ostoba, unalmas ember.
2017. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom aludni. Edzett vagyok magány szempontjából.
2017. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ehhez ott kellene lenni és átélni, évekig emberi szó és közelség nélkül. Honnan tudhatnánk előre, hogy adott szituációban hogyan döntenénk.


Ráadásul ez csak pár év magány volt, biztos van aki 5-10-20 év múlva ébresztene esetleg, bármi lehetséges.

2017. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tenném. Honnan szednék egy életre elég tampont neki?
2017. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 A filmekben a nők nem menstruálnak. :D
2017. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A filmben az tetszett, hogy nyilván a főhős egy fiatal, rendkívül jóképű, kigyúrt, műszaki zseni, a csaj meg persze 10/10 szellemes stb. Ha egy creepy kis f..sz lett volna, akkor kb horror sztori lett volna.


Egyébként ha nem keltette volna fel, a kapitány akkor is felébredt volna, nem lett volna magányos. Utána meg mind meghaltak volna egy éven belül a meghibásodott gép miatt. :D valahol jót cselekedett. :D


Egyébként én szerintem önző lennék, és felkelteném. Arról nem is beszélve, hogy életük hátralevő részét egy orbitális luxusban töltötték tök ingyen mindenféle kötöttségektől mentesen(!!!), ami a sima emberekre egyáltalán nem igaz, ők egy sokkal kisebb helyen élnek életük végéig néha nyomorban és éhezve sok szabály között. Nem látom át, hogy bizonyos szempontból az az élet mitől olyan szörnyű nekik.

2017. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fölébresztenék vagy 10 nőt és egy háremet tartanék :D
2017. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én simán el tudnám képzelni, hogy boldogan élek egy ekkora fémdobozban, kettesben valakivel, hisz azért a filmben lévő hajó elég nagy volt, és tényleg elég luxuskivitelű. :) Persze ehhez egy olyan embert kéne felébreszteni, aki ugyanígy gondolja.
2017. márc. 31. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!