Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a lányok 90%-a mtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányok 90%-a mtől olyan bombázó?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 23:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem érzékelem ezt a 90%-os arányt :-)
2018. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%

Nem bombázók, csak adnak magukra.

Ők a pénzük 90%-át erre költik, ruhákra, sminkekre, piperecuccokra és manapság ezek viszonylag könnyen be is szerezhetőek.

A média mindig olyan nőket mutogat, olyanról szól a hír, aki ilyen-olyan szexi, csinos, és ez kihatással van rájuk, önkéntelenül rájuk akarnak hasonlítani.

A sulikban nincsenek korlátozások, mindenki úgy jár ahogy akar.

2018. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Az instagramon, vagy hol?
2018. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
A sok tartósítószeres táptól.
2018. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
ma sokkal többen járnak konditerme, mint régen, jobb minőségű, jó fedést biztosító sminktermékek vannak, szerintem többet költenek, adnak magukra a lányok, mint 10-20 éve
2018. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%

Én még olyan nővel nem találkoztam, aki sminkkel jobban nézett volna ki mint nélküle.

És itt most nem a műtermi sminkre kell gondolni a pillanatképeken, mert kb. ott tud egyedül előnyösebb külsőt kölcsönözni.

2018. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Ma már egész elfogadható minőségű sminkszereket lehet venni meghökkentően olcsón.
2018. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

sétáljál már egyet újpesten is a sok dagadt nő között akik mind feszülős ruhákban gurulnak.

90% ember?

10% max,de azok csak azért mert fiatalok és még nem híztak el.

2018. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ahhoz egy vagyont költeni magadra, hogy bombázó legyél... :) De valóban, sajnos azt veszem észre, hogy a nők jobban adnak magukra. Csinosak, szépen öltözködnek (nem drágán, ízlésesen), illatosak, kicsi (vagy sok) smink, kis ékszerek, sokaknak már formás, sportos testük van, kerek popsi, cici, csinos hajzuhatag, puha bőr, amit egy férfitől nyilván nem várnék, de azért mikor már a szakálla is olyan, mint a cirokseprű vége... Mindegy, szörnyű némelyik... És sajnos nem csak azért, mert őket jobban megnézem.


Én őszintén szeretnék ilyen arányt a férfiak között, mert mégis csak heteró vagyok, de sajnos a jelenlegi állás az a 20-30-as korosztályban, hogy bizony ha csak a buszon is kapaszkodok és kanyarodunk, akkor is több nő felé dőlök szívesebben, mint férfi felé, annyira nem szívesen érnék hozzájuk...

2018. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
59%

Hogy le vannak pontozva azok, akik sminket írtak. :D Mintha manapság nem a sok sminktől “alakulna át” egy csúnya lány széppé.

Szegény pasikat/férfiakat sajnálom, akik hazavisznek egy éjszakára egy lányt, akin kb. 5 kg smink van, s mire reggel felébrednek, azt se tudja a férfi, ki fekszik mellette, mert hogy ő nem ezt a lányt hozta haza. :D Hát igen, a smink csodákra képes.

2018. márc. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!