Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság "cikinek" számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság "cikinek" számít, ha valaki nem internet- és social media függő? "Gáz" ilyen emberrel kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Egyszer írtam ide, és többek között megemlítettem, hogy a páromnak nincs okostelefonja, csak egy "buta" 200 forintos telója, valamint napi kb 5 percet tölt közösségi médiával - naponta egyszer válaszol a leveleire facebookon.

Erre kaptam a savazást, hogy a nagypapámmal vagyok-e együtt.

Komolyan manapság a FELNŐTT emberek között cikinek számít, ha valakinek nem nőtt iPhone a kezéhez?

Ti mit gondoltok erről a témáról? Ti se jönnétek össze olyannal, aki ilyen "kőkorszaki"? Vagy nálatok egyenesen előny?

Szerintetek miért tarthatja ezt "cikinek" egy felnőtt ember?


2018. febr. 19. 16:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Még hozzá tartozik, hogy élőben is kaptunk fura pillantásokat emiatt (régi telefon, napi pár perc internet)....

Én NEM tartom ezt cikinek, kifejezetten szeretem benne ezt, csak kíváncsi vagyok, hogy mit tarthatnak mások rossznak ebben...

2018. febr. 19. 16:07
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem jönnék össze olyan emberrel, aki kirakatban él és aki függője ezeknek a netes platformoknak. Ha nem használja, az nem érdekel, ha ésszel használja, az sem érdekel. Viszont az ilyen állandóan szelfizős/minden apró szart megosztó/lájkvadász embereket üresnek és felszínesnek tartom. Számomra ez azt mutatja, hogy nagyon eltérő az értékrendjük, jellemzően ezzel a típussal haveri szinten sem jövök ki.
2018. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem iPhone-om van, mert iOS fejelsztő (is) vagyok. Az ilyen idióta oldalakat mint Instagram meg csak addig használom, amíg az API-dokumentációt elolvasom. Különben meghagyom az "egyszerű" célközönségnek, akiknek készült.

Kétlem, hogy ciki lenne velem kapcsolatban lenni. De persze ahány szubkultúra meg hülye van, előfordulhat. Mindenesetre ha komplexusod van emiatt, az gáz

2018. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Éljenek a végletek!
2018. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tartom cikinek, de azt sem, ha valaki ezeknek a "függője", nyilván normális mértékben.
2018. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem zavarna, ha nem ellenzi őket megszállottan. Ha azért van régi típusú telója, mert szerinte a közösségi média az ördögtől való, akkor nem tudnám komolyan venni, mert egyoldalú és beszűkült a látásmódja.
2018. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az internet szerinted egyenlo s kozossegi mediaval?


En pl. a munkam miatt 1 percet nem birok net nelkul lenni.

2018. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem se, párom úgy évente kétszer néz fel fb-ra, messengert is akkor használja ha beszél valakivel. Instagramot azért csinált, mert megihlették az én képeim, de azt is ritkán használja. Ennyi a nagy közösségi média használata. Pont nem ez érdekelt, amikor összejöttünk, és ugye azóta sem.
2018. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Az a ciki, ha valaki social media, okostelefon függő. Ez a normális, amit a partnered csinál. Tojik nagy ívben az egész virtuális világra. Én sem teszek másképp, noha azért kicsit többet vagyok fent, de csakis kapcsolattartás miatt, mert van ember, akit csak Facebookon tudok elérni. Egyébként hidegen hagy, hogy ki mit tölt fel, nem likeolok szinte soha, nem osztok meg kényszeresen minden szart.
2018. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sokan keresik azokat akik nem a social media útmutatása alapján élik az életüket.
2018. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!