Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a párotok nélkül egy bálba?

Figyelt kérdés
A barátnőim azt találták ki, h menjünk el bálba, de pasik nélkül... Én nem tudom elképzelni, h a párom nélkül menjek bálba, de főleg azért nem, mert nekem már a vőlegényem. Vagy csak én vagyok ilyen maradi?
2018. márc. 15. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül megyek, mert a párom nem szeret bálozni.
2018. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nézd.

Kitalálja a barátnőd, hogy menjetek bálozni a többiekkel pasik nélkül. Ha el akarsz menni és elmész, és a vőlegényeddel ezt megtudod beszélni, hát menj.

De nekem gyanakodásra adna okot.


Nem kell sülve főve együtt lenni. Pasik külön, csajok külön báloznak. De ha együtt akkor is kell hagyni a másiknak teret, ennyi. Egy bálban nem lehet akadály a vőlegényed, főleg nem a barátnőidnek. Ha valamiben akadály az tudod te is hogy mi.

2018. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Néha lehet külön is programotok, vagy akár egy ilyen eseményen való részvétel. Te ismered a kapcsolatototokat, hogy mi és mi nem fér bele.
2018. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy csajos kiruccanás? Istenien hangzik. Most menjetek a csajokkal, amíg nincs gyereketek. Ha már dolgozó anyák lesztek, sokkal nehezebb lesz összelogisztikázni egy-egy programot.
2018. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

El sem tudom képzelni, hogyan lehet ennyire feladni önmagunkat.

Párom, vőlegényem nélkül sehová... Őrizni kell téged, magadtól megvédenie, mert ha nem lát, akkor lesik a bugyi?

Nem közös programok nélkül mi marad belőletek egyén szintén, mi marad új inger a kapcsolatban?

2018. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Én még a párommal sem.

Egyébként, ha bízik benned, nem vitázik ezen. Nincs ebbben semmi rossz. Kell egy kis kikapcs.

2018. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Voltam is már. Na és akkor mi van? Ugyanúgy férjhez tudtam menni, ez nem előfeltétele a házasságnak, hogy csak a pároddal mehetsz ilyen helyekre.
2018. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön leugatni, úgy gondolom normálisan tettem fel a kérdést, de sajnálom, h valakiknél ezt nevezik kommunikációnak. Tudtommal sehol sem írtam, h nélküle nem megyek sehova, h nélküle nincs csajos est, vagy h mániázna, h anélküle megyek valahova. Jesszus, értelmezzétek már a szöveget és ne tegyétek hozzá a saját elképzeléseteket. Egy dolog emeltem ki konkrétan: a bált. Mivel vannak “illik - nem illik” dolgok, ezért tettem fel a kérdést, A BÁLBA illik-e pár nélkül menni, főleg akinek van is. Nyilván mindenki maga hozza a szabályokat de gondoltam megkérdezem, h ki mit gondol :) Kár volt, mert itt úgy látszik, h csak neki rontani lehet a másiknak :))
2018. márc. 15. 22:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, nézd, nagyböjt van, ilyenkor egyáltalán nem illik bálozni. Ha ragaszkodunk a hagyományokhoz, a báli szezon Vízkeresztkor kezdődik, és hamvazó szerdán ér véget. Ilyenkor már nem mulatni kell, hanem neki kell látni a mezőgazdasági munkáknak. Egyébként milyen bálról van szó? Mennyire protokolláris esemény?
2018. márc. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, elmennék, ha csajos program.
2018. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!