Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek a párotok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek a párotok nélkül szilveszterezni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Kicsit bántó, hogy amikor engem hívtak olyan helyre, ahova ő nem szívesen ment volna, és meg is volt fázva, akkor otthon maradtam a kedvéért.

Idén őt hívták olyan társaságba, ahol nekem nincs sok keresnivalóm, sok kellemetlen régi ismerőssel.

Nem kellene otthon maradnunk, de arra sem hajlandó, hogy változtassunk a programon, másik baráti társaságainkkal is mehetnénk máshová.

Inkább nélkülem megy.


2017. dec. 2. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Mennék.

Vagy inkább hagynám, hogy menjen, ez valószínűbb, nem vagyok partiarc.

2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Semmiképpen sem!
2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem, az én páromat még egy haveri társaságba is úgy kell nyüstölni, hogy menjen már nélkülem.

De eszébe se jutna nélkülem szilveszterezni.

De szerencsére kb egy a baráti körünk, és a másik kedvéért amúgy is kipróbálunk új dolgokat.

~ Szintén 5 éve együtt ~

2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Én nem mennék.


22/N

2017. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Mi ebben a gond? Mi, mindig is elmentünk oda, ahol jól érezzük magunkat. Ép úgy alakul, hogy ez két különböző hely, mentünk, megyünk egyedül. Nincs meg hozzá a kellő szeretet, bizalom, akkor meg megette a fene a kapcsolatot.

Te, máshol, másokkal jól érzed magad, akkor menjél.

2017. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Amikor volt párom, elképzelhetetlennek tartottuk, hogy egymás nélkül töltsük az év utolsó napját. Próbáljatok valamiféle kompromisszumra jutni, ami azzal jár, hogy picit mindketten engedtek, akár úgy is, hogy több helyre mentek, de együtt.
2017. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Én nem mennék. De ez én vagyok, nem is kezdenék soha olyan emberrel aki ennyire különbözik tőlem, mint pl az előző válaszoló. Csak felesleges konfliktusokat szül.


Amúgy szerencsére közös a baráti társaságunk, de ha nem is lenne az, akkor is szívesebben töltünk időt egymással, mint külön durcogva.

2017. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Én mennék és a páromtól sem várnám el, hogy miattam maradjon otthon vagy keressen másik programot. Én nem vagyok nagy partiarc, nem nagyon járok bulizni, de a barátaimmal el szoktam járni ide-oda. Ezek inkább olyan csajos esték, a párom különben sem kedveli az összes barátnőmet, ilyenkor én mindig egyedül megyek. A párom pedig szeret bulizni, táncolni stb., ilyen helyekre egyedül jár a barátaival. Én ott úgysem érezném jól magam, eszembe sem jutna vele menni. A szilveszter is ilyen, ha valahová meghívják, akkor megy és én is lefoglalom magamat itthon vagy a barátnőimmel. Nekem a szilveszter is ugyanolyan nap, mint a többi.
2017. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

6/8 Szerinted, mire jó, ha kicsit elmennek mind két helyre?

Érezzék magukat mind ketten kicsit rosszul? Akinél össze dől a világ, ha külön kell menni, ott valami baj van. Az lenne a lényeg, mind ketten jól érezzék magukat.

2017. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akinél össze dől a világ, ha külön kell menni, ott valami baj van." ezt én sem értettem soha. Mi is szoktunk külön bulizni, olyankor a társfüggő ismerőseink kikészülnek...jjjaaaj biztosan megcsaljátok egymást. Heh.


Kérdező itt azzal van a baj, hogy míg te kitartottál mellette, ő erre szarik, itt nem a külön bulizással van a gond.

Én a helyedbe elmennék a másik társasággal.

2017. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!