Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek edzeni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek edzeni a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa? Vagy inkább sértésnek vennétek ha ilyet mondana? Mondtak már nektek ilyen vagy hasonlót?
2012. aug. 30. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondani nem mondta, de együtt elmentünk edzeni, az edzésére és azóta is rendszeresen járok.
2012. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját kedvemért szoktam elmenni edzeni, azért hogy szebb legyen az alakom és egészségesebb legyek. Ezt nem befolyásolja egy másik személy véleménye.
2012. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék.
2012. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a magam kedvéért járok. De ha mondjuk a csajom azt mondaná, hogy hé, hogy nézel már ki, takarodj le gyúrni, azt sértésnek venném. Ha azt mondaná, hogy menjünk le együtt futni vagy edzeni, azt egyáltalán nem.
2012. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Épp most beszéltük meg, hogy én eljárok heti legalább kétszer edzeni, ő pedig elkezd fogyózni.

(Egyébként ő nagyon túlsúlyos, én meg kifejezetten sovány vagyok, de mozgás mindenkinek kell.)

Így kölcsönösen motiváljuk egymást. Sajnos nagyon nehezen veszem rá magam a mozgásra, de így, hogy ő is tesz vmit cserébe, talán jobban fog menni:)

2012. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki is erő kellett hozzá, hogy megkérjen rá. Nem vagy teljesen rendben, csak ez lehet az indok. És igen, én elmennék.
2012. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is elmennék. nem rossz szándékból mondja.
2012. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én pasim nem sportol, mert rengeteget dolgozik otthon, meg amúgy is jó az alakja :) én meg amúgy is mindig tornázok vagy biciklizek, vagy vmi.. szal nekem ezt még igy szerencsére senki nem mondta, inkább azt h ne fogyjak le meg h szép vok ahogy vok.. na nem vok kövér vagy vmi, csak nagyon nyafogtam mindig h jaj nem akarok meghizni, és ezért mondta. sztem menj el vele, lehet h csak azért hivott mert unalmas neki egyedül, és jobb ketten.. én is szivesebben biciklizek a barátommal, mint egyedül :)
2012. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!