Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon bújós, szeret ölelgetni, hozzámérni, de én ezeket nem igazán preferálom.

Nagyon szeretem őt, de sosem szerettem, ha hozzámér bárki is.

Ezt ti eltudnátok viselni, ha a barátnőtök nem "örül" annak, hogy hozzábújtok vagy ez lehet szakító ok?


2018. márc. 15. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen partnertől senki se boldog:)
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Képzelem milyen jó érzés lehet szexelnetek. Engem zavarna meg szerintem szinte mindenkit. Pedig nem vagyok az a nagyon bújós viszont néha jó és kell.
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, zavarna, nem lennék boldog. Pontosan azért, mert igénylem ezeket a dolgokat. Az ölelgetéseket, az összebújásokat, a puszikat. Gyengéd érintéseket. Nem tudnám nélkülözni. Szakító ok? Nem..mert össze sem jönnék olyannal aki ilyen. Nem illenénk össze, boldogtalan lennék ugyanakkor ezek olyan dolgok amiket nem tudnék elengedni.
2018. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Én nő vagyok, és a kérdezőhöz hasonlóan én sem szeretem a bújást, a barátom viszont igen.

Nem mondom,hogy boldog attól,hogy nem simulok állandóan Hozzá, de tudja,hogy szeretem, és én egyszerűen ilyen vagyok.

2018. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatig nem jutnánk el.
2018. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Heart of Darkness ***** válasza:
73%
Zavarna, nem viselném el hosszútávon.
2018. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna :/
2018. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem mit nem lehet szeretni egy ölelésben? Pláne olyantól, akit te is szeretsz?
2018. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Imádok ölelkezni, bújni, simogatni a nőt, a szerelmemnek egyik legfontosabb kifejező eszköze az érintés.
2018. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit zavar, ha nem egyeznek az igények...
2018. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!