Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam valakibe, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam valakibe, de az egyik haverja próbálkozik. Mit tegyek, hogy ne legyen rossz senkinek? (hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben megismerkedtünk, egy társaságban futottunk össze, azóta nem találkoztunk, de elég rendesen bele vagyok/voltam habarodva látatlanban. Nem hittem, hogy lehet akármi köztünk, ismerve a volt barátnőit... :D

Sok idő elteltével (mostanában) úgy alakult, hogy az egyik barátja próbálkozik nálam valamilyen kapcsolat kialakításával. Beszélgetünk, de igazából semmi lényegretörő, ismerkedés csak.


Itt kezdődnek a gondok. Ha ki is alakítanánk valamit kettőnk között, ott lenne az a bizonyos barát. Elég sokszor látnám, nem lenne annyira jó, mert már túlléptem ezen az ostobaságon, viszont újra feltörnének az érzések, megismerném jobban, akarnám őt.


Érzékelem, hogy milyen lehetőségeim vannak, de külső véleményekre és esetleges tanácsokra lenne szükségem. :)


Ha a 2. srácot elutasítom, akkor az 1. srác amúgy sem lenne képben, mert a barátja próbálkozott nálam, nem lenne jó helyzet.

Kialakulhat valami szuper is a 2. sráccal, de ehhez teljesen ignorálnom kéne minden egyéb tényezőt, nem lenne annyira jó nekem sem.

A legjobb megoldás, ha mindkettőt elfelejtem, ugye?


2018. márc. 16. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Végig sem olvassátok, de már jön a "tartsd meg mindkettőt" üzenet... :D Ne csináljátok már, kérlek!
2018. márc. 16. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a legjobb-e, mindenesetre a legkorrektebb az lenne, ha egy olyan személlyel kezdenél ismerkedni, akivel kapcsolatban nem jöhetne képbe semmilyen régi barátos érzelmi ügy.
2018. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hanyagold mindkettőt, a saját érdekedben.

Mivel ha nem tudod magadban lezárni az 1-es srácot rendesen, akkor a 2-essel élből nem lenne jó, hidd el.

2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a te döntésed. Ha úgy érzed nem állsz kész másik kapcsolatra, akkor jobb, ha nem húzod a dolgot.
2018. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy az 1. srác felé húzol inkább, a 2. meg amolyan (bocs) "nincs ló, jó a szamár" emberke, akinek a lehetőségén kapnál, ha már így bepróbálkozott.


Nem tudom, hogy így van, vagy sem, mindenesetre én javasolnám, hogy dönts, amíg egyikkel sem fordul valami egyértelműbe ez az egész, utána meg felejtsd el a másikat. Nekem könnyebb volt, randiztam egy sráccal, de ezt a haver nem tudta, nem vertük nagy dobra. Bepróbálkozott nálam, sokat beszélgettünk előtte (ártatlan beszélgetés volt, akkor nem sejtettem, hogy nem csak az érdeklődési körünk miatt van ennyire rám akadva), valamilyen szinten tetszett is, de én az "első a nyerő" híve vagyok. A párom csapott le rám először, ő mindennel bír, amire én vágytam, egy hasonlóan jó vagy egy extra ember innentől nem tudja elszakítani tőlem. Megmondtam a haverjának, hogy ez és ez a helyzet, 2 hónapja randizunk, én nem akarok mással, pláne nem a barátjával ilyen szempontból kikezdeni, mert boldognak érzem magam mellette és elégedett vagyok a lassan kibontakozó kapcsolatunkkal. Ez nem arról szól, hogy vele van baj, hanem arról, hogy kvázi foglalt és némileg elköteleződött voltam már akkor valaki más iránt, mikor megismertem, ez pedig azóta is halad. Nem volt durci, megértette, sőt, bocsánatot is kért (nem tudhatott róla, nyilván félreértésből közeledett hozzám), azóta sem köztünk, sem közöttük nem okozott ez gondot, főleg, mióta neki is lett párja.


Ha ez így működne nálatok, akkor nem kell mindkettőt elfelejteni. Ahogy akkor sem, ha az első nem tud róla, hogy így vagy vele. Ha tud róla és azt látja, hogy te ráállsz a haverjára, az azért elég furcsán veszi ki magát. Vagy ha a haverral úgy foglalkozol, hogy volt már valami egyértelműbb köztetek az elsővel.

2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az 1. srác iránt érzett bármiféle "érzelmem" csak plátói volt. Most így minimálisan elérhető közelségbe került, látómezőbe, de továbbra sem érzem magam elég jónak ahhoz, hogy kezdeményezzek nála. Azután, hogy egy barátja "hajt rám", úgy érzem így ezután etikátlan is lenne, bár nem tudom hogyan működik ez a férfiaknál... gyanítom a barátja kiszemeltjére nem menne rá amúgy sem, ha bejönnék neki.


Lehet, hogy működne a 2. sráccal, jó ember, bárki tudná szeretni, azt hiszem. Meg sem érdemelném talán. :D De el tudná felejtetni velem az ostoba gondolatokat, boldogok is lehetnénk. Feltételes mód az egész...

2018. márc. 16. 21:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! :)
2018. márc. 16. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lehetöseget erzel a boldogragra, akkor tegyel meg erte mindent. Minden mas tenyezö ennek ala van rendelve. Nem kapcsolatot/hazassagot teszel tönkre! Semmi rosszat nem tettel. Attol, hogy valakinek ez picit kellemetlen lehet, meg ne fogd vissza magad!
2018. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!