Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az EllaOne esemény utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócoska12 kérdése:

Mi az EllaOne esemény utáni tablettáról a véleményetek? Valaki használta, esett teherbe tőle?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 2 hete, hogy muszáj volt bevennem, mert kiszakadt a gumi. Termékeny is voltam a naptár szerint. Tegnap (15én) kellett volna megjönnie. 10én volt alhasi gőrcsöm, elég nagy. A tablettát rögtön az első 12 órában bevettem. Csak kellett használnia, mert nem utolsó percben vettem be...sőt... utolsó percig még volt 4 nap. A betegtájékoztatón azt írja, hogy nem zavarja a menstruációt, de ha késik, a 7 nap még normális. De engem akkor is idegesít..

2018. márc. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tablettától nem lehet teherbe esni, csak attól, ha szexelsz :D
2018. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, vegyél terhességi tesztet. 15 nap után már kimutat terhességet bàrmelyik, ha van.
2018. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is par hete szedtem be ezt a tablettat. A rendes menzesznek most 17-en kellene megjonnie.

A bogyo bevetele utan olyan 10 napra ra jott meg a ,, mesterseges” verzes, es meg tart, holott elvileg holnap kene a rendesnek megjonnie. Nem tudom, mi lesz itt.

2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És volt erős hasfájásod?
2018. márc. 16. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megnyugodni 100%-ban, csak ha elmész egy nőgyógyászhoz, aki tud biztos választ adni és akkor nem kell a neten találgatni meg agyalni a sok ellentmondó komment között. Saját tapasztalat. Akkor lesz meg a lelki békéd, ha elmész a dokihoz. Ezt rá kell szánni :)
2018. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kitolta, kb 4-5 nappal. A vérzésem se a megszokott színű volt, inkább barna, a mennyiségre nem emlékszem, de 1 nappal tovább tartott. Ne izgulj én is termékeny napoknál szedtem be, ráadásul kb az aktus utan a 4. napon, nem lett belőle semmi :)
2018. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!