Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ti is ilyet, aki kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ti is ilyet, aki kb semmit nem csinál, mégis hajtanak rá a nők?

Figyelt kérdés
Van ilyen (férfi) ismerősöm, hogy lényegében nem csajozik, nem is nagyon kezdeményez, mégis elég könnyen fel tud szedni jó csajokat (nem komoly kapcsolatra persze). Nem gazdag, átlagos anyagi helyzetű, nincs fullos verdája, a külseje átlagnál valamivel jobb szerintem, nem egy adonisz de egész jóképű (de semmi extra, csak valamivel szebb mint az átlag). Humor, szöveg: semmi extra, átlagos. Miért hajtanak rá a nők, jó a kisugárzása, vagy mért?

2018. márc. 16. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Karizma. Én ismerek elmebeteg politikust akit nem lehet leváltani.
2018. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Ismerek. Nagyon jól néznek ki. Jó eséllyel a te ismerősöd is bőven átlag feletti kinézet terén, ezért bepróbálkoznak nála.

A kisugárzás alapja meg a jó kinézet :D

2018. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Jelen! 38f

Párom nèlkül a közèrtbe nem megyek le!

Nincs olyan hèt h valahol ne èrjen valami atrocitás! Sima egyszerü kinèzetem van! Nem szoktam beszólni, beszèlgetni sem.. Mègis..

2018. márc. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Én olyat ismerek, aki komoly kapcsolatra tud találni könnyedén, mert minden lány vágyik rá.
2018. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok én is. Nincs semmi extra bennem, ráadásul még magas sem vagyok és kezdeményezni is csak ritkán merek...

Lehet, hogy az, hogy nem nyomulok a nőkre? Vagy pozitív vagyok?

2018. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

#5: Szimplán jól nézel ki.


Azért valakinek ismét elgurult a lepontozó gyógyszere... :D

2018. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lányok ti hogy vagytok ezzel, kezdeményeznétek valakinél, esetleg hajtanátok valakire?
2018. márc. 19. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy valójában a férfi udvarol, kezdeményez, de azt te nem látod. A női reakció a látványosabb, azt veszed észre.

Ez olyan, mint hogy nem látod, hogy a férfi teherbe ejti a nőt, csak azt látod, hogy a nő növeszti a hasát és a nő szül gyereket és a nő nevel gyereket. Jóóóóó sokáig.

Pedig nem ő hozta létre magamagától.

A férfi meg lehet, hogy csak 30 percet tett bele a dologba.

Így jön létre az is, hogy a "nő hajt a férfira".


Nekem az a tapasztalatom, hogy arra "hajtok", aki már hónapok óra hajt rám és 134-szer elmondta, hogy engem szeretne kedvesének a hátralévő életére. :) Vagy szerelmeskedni, vagy szerelmes belém, vagy bármi.

Ha ez bennem megfogan, akkor megszületik bennem a vágy a vele való kapcsolatra, és akkor elkezdem kimutatni, hogy én szeretném őt.

Szóval szerintem kizárt, hogy az adott férfi nem adott a nőnek figyelmet, szeretetet, stb. korábban.

2018. márc. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 én azt vettem ésre, hogy mindig a nő kezdeményez, persze finombban, de az első jelet ő küldi. Pl összenéztek, ő rád mosolyog, megérint. A többi már csak a kezdeményezés illúziója. #5 voltam.
2018. márc. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt pár haverom ilyen. Se nem néznek jól ki, se semmi extra. Nekik nem kell csajozni, mert odamennek hozzá a nők.
2018. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!