Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan párkapcsolatod ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párkapcsolatod ami nagyon jól indult, de mégis pár hónapon belül vége lett? Ha volt mi okból lett ilyen hamar vége? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Szerinted mitől érhet véget hamar egy párkapcsolat?

2018. márc. 2. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Azért lett vége, mert bármit mondtam, úgy kezelte, mintha rosszindulatból mondanám ezen pedig keservesen zokogott hol pár órát, hol pár napot. Miután leesett a tantusz, hogy nem én vagyok szarszemétszaralak, hanem nála van valami gond, akkor szakítottam egy ilyen után. 8 hónapot voltunk együtt, a 3.hónaptól kezdődtek a gondok.

31/f

2018. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt. A legutolsó kapcsolatom 7 hónapig tartott. Minden problémát rám fogott. Szerinte én rontottam el mindent, holott vele nem lehetett semmit megbeszélni. A kommunikáció a legfontosabb!
2018. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt, részéről ez csak egy fellángolás volt. 2 hónapig voltunk együtt.
2018. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

volt.

amikor még fiatalabb voltam, és hosszabb/mélyebb ismerkedés nélkül kapcsolatba bonyolódtam nőkkel.. egyikkel sem volt jó a szex, javával kimondottan rossz volt, néhánnyal elment. mindegyik kapcsolatnak rövid időn belül vége lett.


azóta sokkal több időt szánok a mélyebb ismerkedésre, és eddig működik, a szex remek a csalódás pedig 0!

2018. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt. Nem ismertem ki jól és rájöttem, hogy neki egy barátnő csak azt a személyt jelenti akit rendszeresen dug. 4 hónapig tartott
2018. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt, a legutóbbi, néhány évvel ezelőtt. Érzelmileg rendesen benne voltunk, viszont az gondolkodásbeli összhang hiányzott. A különböző világnézet szerintem szétválasztja a kapcsolatot. Én vetettem véget ennek, semmi értelmét nem láttam folytatni. Ha lesz legközelebbi, még figyelmesebb leszek.
2018. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 4 hónapig tartott. Azt mondta elhidegült tőlem. Ami pedig a rövid kapcsolatok gyilkosa, az a kommunikáció hiánya, semmi más. Hiszen az én kapcsolatom is menthető lett volna egy kis odafigyeléssel, beszélgetéssel. De nem, mi hagytuk kihűlni a dolgot. Ez pedig nagyon nagy hiba.
2018. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem probaltam megismerni csak a vagyaim hajtottak dugtam 1 honapig aztan elhagytam. Vissza gondolva kedves , arabyos lany volt pont a lenyeget hagytam ki a lelket..
2018. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Volt. - Képzeljünk el egy 175cm izmos pasit, gyönyörű fehér fogak, csodálatos mosoly...huncut szem, fekete haj, nagyon sötét szemek, ápolt, igényes, üzletember....

Randira virággal érkezik, udvarias kedves...hát órákig tudnék zengeni olyan tökéletes volt Első látásra elvoltam àjulva.

Beszélgetés során kiderült h mivel foglalkozik, van egy cége, nem megy túl jól de megyeget. - Sokat mesélt, beszélgettünk, össze is jöttünk pár randi után... Minden tökéletes... Aztán jön a fekete leves....


Kiderül, h mindennap iszik, és kokaint használ. - megpróbáltam segíteni neki leszokni, agresszívá vált, megvàltozott ... Leszarommá és bunkóvá vált.


Ez az én szar kapcsim volt mindezt 6 hónap alatt.

Szarügy!

2018. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#8-as

Pont ez történt velem csak lány részről. Utána megkeresett kb 2 évre rá azzal, hogy akkor mekkora f*** volt, de megbánta, csak már késő volt.

Akkor nem értettem mi volt a baj, utólag csak egy nyári fellángolás volt, komolyabb céljai nem voltak velem.

2018. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!