Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol van az, hogy provokativa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol van az, hogy provokativabban oltozom, megis a rendes sracok hajtanak ram?

Figyelt kérdés

Bulikon dekoltalt miniruha, magassarku cipo, sok smink van rajtam, megis a rendes fiuk jonnek oda hozzam, soha nem volt olyan, hogy izomagyu, kigyurt pasik loktek volna a rizsat. Akkor hogy van ez, mindenki az ellenkezoket allitja.

Es nem vagyok abszolut csunya. Sot!

23L


2016. febr. 1. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Talán valahogy úgy van, hogyha nem vagy csinosan felöltözve, akkor nem hajt rád senki, ha már egy picit provokatívan, akkor viszont a rendes srácok, aztán ha ibancnak öltözöl, akkor pedig mindenki, aki megakar dugni...
2016. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A kisugárzás is sokat nyom a latba. Ha kihivóan viselkedsz? Mert ha úgy viselkednél mennének rád az izomagyúak nyomni a rizsát.
2016. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Mert csak te gondolod magad provokatívak, azt hiszed magadról, h nagy szexi vadmacska vagy, pedig csak szánalmasan tipegsz a magassarkúban, nem tudod viselni a dekoltált ruhát, rúzst, így sajnálatból mennek oda a jókisfiúk, mert oylan kis bénácska vagy.


A rosszfiúk a tényleg szexi, kihívó csajokat szédítik, akiknek a vérükben van, a mozgásukban a dögösség, nemcsak úgy felöltöztek vadmacskának, mint farsangkor, hanem ők ilyenek.

2016. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Itt a kisugárzás, srácok:


"Miert irogatsz faszsagokat, ha nem ismersz? Idetlenul tipeget, lattal te mar engem? Ha nem akkor honnan tudod? Nem tudom, hogy tesodbol, edesanyadbol, vagy kibol indulsz ki, de nem ertesz ehhez, akkor nem irogass!



Kérdezőcske, te feltettél egy kérdést, a választ senki se tudja, mindenki tippleni fog. Ez volt az én tippem.


Vagy mást szerettél volna hallani?

2016. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez kész. :)) Más ölne, ha a rendes fiúk mennének oda hozzá.


Kicsike, itt nem kell kérdezgetni, ha még a normálisnak számító válaszokat sem vagy képes felfogni. És úgy gondolom, hogy amire ilyen undorítóan reagáltál, azt építő jellegként vehetnéd, vagy simán véleménynek.


Ha ilyen kis hisztis vagy általában, akkor meg azért nem mennek hozzád oda az izomagyú rizsáló pasik.

2016. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy barmi epito jelleg lenne abban, hogy szanalmasan tipegsz... ez sertegeto jellegu. Hisztis vagyok, es akkor mi van? Ki nem az a mai vilagban?
2016. febr. 1. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Azt szeretted volna hallani, hogy "mert belőled sugárzik az intelligencia a csöcsvillantós ruha és a vastag smink mögül is, mert te egy álomcsaj vagy, akihez a kigyúrt pasik oda se mernek menni, hanem a farkukat behúzva eloldalognak vagy csak messziről mernek figyelni."


LOL


Az intelligenciád már bemutattad. Dobj ki egy képet a buliszerelésedről, hadd mondja meg a nép, mennyire vagy szexi meg szép. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

2016. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Pedig a 3-asnak totàl igaza van!Egyszerűen làtszik,hogy nincs a véredben, nem te vagy, csak felöltöztél!

Kis butus hisztike.

2016. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a viselkedésed, a gondolkozásod és így a kisugárzásod is közelebb áll a rendes srácok által favorizált nőideálhoz.


Egy miniruhát gyorsabban magadra húzol, mint egy "csak arra jó" attitűdöt.

2016. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!