Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a profilképe nem egyezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a profilképe nem egyezik meg az általa küldött képekkel, de azok nincsenek fent a neten akkor annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel interneten beszélgetek. Kinyomoztam a facebookon, hogy ki is ő. Az alapján minden stimmel csak az általa küldött kép nem a profilján lévő srác képeivel nem stimmel. Viszont a
2018. márc. 17. 06:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*viszont azokat a képeket nem találom a neten amiket küldött. Akkor azokat honnan szedhette?
2018. márc. 17. 06:55
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha kicsit zavaros a leírás.
2018. márc. 17. 06:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy honnan szedte, nem egyenes ember.

Max egy-két dugásra gondol veled is, emg nyilván még pár más nővel is.

2018. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Ja mert az emberek az összes létező képüket kiteszik a facera...


De ha egész más az a kép, akkor vagy mégsem őt találtad meg, vagy tényleg nem egyenes ember.

2018. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak 1 db saját kép nem volt a facebookján. Egy netes kép volt kirakva, küldött privibe párat, és ennyi.

Nem izgatott, találkoztunk (őszintén, arra se emlékeztem, hogy néz ki, annyi emberrel beszéltem, nem tudtam, kihez melyik kép tartozik, akiknek nem volt kitéve...)



De ha egy nem netes, hanem másik (nem híres) személyről van kép a profilján, és így küldözget neked más személyről privát képeket, az valóban gyanús... Én megkérném, webcamozzunk, úgy kiderül, mi a helyzet.

2018. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az már eleve minősíti ha mégis az Ő profilja, de nem a saját fotója van kinn.

De az is lehet,hogy mégsem Őt találtad meg. Nagyon sok azonos név van, még a viszonylag egyedi nevekből is, ráadásul nem is mindenki a teljes nevével van fenn.


Ha viszont alapjában minden stimmel (gondolom itt a névjegyére gondolsz), akkor mégiscsak Ő lehet.

Gyorsan derítsd ki mi az igazság, és ezt szemtől-szembe megkérdezheted Tőle. Természetes,hogy akivel megismerkedsz, manapság azonnal rákeresel a facén.


Az is lehet,hogy neked külön összeszedett fotókat, amik kifejezetten előnyösek, a facén pedig régebbi fotók vannak, amik másnak mutatják.


Fontos tisztáznod mi is az igazság, nehogy tovább hódítson és még nagyobb csalódás érjen.

2018. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
100% hogy őt találtam meg. :)
2018. márc. 17. 17:23
 8/8 A kérdező kommentje:
És nagyon köszi a válaszokat.
2018. márc. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!