Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 felett tényleg nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett tényleg nincsenek már normális szingli pasik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29 vagyok és a váláson gondolkodok, de most egy kicsit megijedtem, mert azt olvastam, hogy harminc felett már minden normális pasi foglalt. Tudom, ezt így nem lehet 100%-ig kizárni vagy megerősíteni, de mégis, kíváncsi vagyok mások tapasztalatára vagy hogy mit gondoltok erről.


2018. febr. 18. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Butaság. Nagyon sok 30-as egyedülálló normális pasi van. Csak épp nem eszitek észe őket. Mert ti a nős, 2-3 gyerekes pasikkal vagytok elfogalva.

A baraáti körömben sokan vannak együlálló normális 30 as pasik, akik a feneküket a fölhöz vernék ha normális párt találnának.

37/F

2018. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
De van, én 29 vagyok és nem bírok normális nőt találni, pedig se csúnya, se buta, se tanulatlan se szegény nem vagyok.
2018. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Óh, tehát olvastál valami ökörséget a Cosmóban, ezért inkább lehet, hogy mégis inkább beéred az "uncsi" férjeddel, csak, hogy legyen melletted valaki? Az oszt' jellem.
2018. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Vannak, csak foglaltak.
2018. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs gyermeked, akkor van esélyed normális férfit találni. Viszont ha van...ásd el magad. :(
2018. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Könyörgöm felejtsd el a válást, jobbat úgysem fogsz kapni. A 30-as "szingli" férfiak ugyanis már sörhasúak, elhízottak, fogatlanok, kopaszodnak, őszülnek, "nyakszakállok", inkább néznek ki 40-esnek, egy öreg autó és egy albérlet már egzisztenciának számít nekik és kizárólag csak a modell alkatú 18 éves csajok felelnek meg az igényeiknek. Ezt az itteni gyk-s nőktől tudom. Ahogy azt is, hogy a 30-as szingli nők viszont simán letagadhatnak 5-10 évet a korukból, rendszeresen sportolnak, önállóak és igényesek magukra.


Most őszintén, szükséged van neked arra, hogy egy ilyen erős mezőnyben versenyezz azokért a pasikért? Ugye, hogy nem. :D


Persze ha kimész az utcára, elmész egy szórakozóhelyre vagy csak nyitott szemmel jársz a világban, teljesen mást fogsz tapasztalni, de ez ne lepjen meg nagyon. :)

2018. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is 29 vagyok, normálisnak titulálom magam...nők terén valahogy mégse jönnek be a számításaim. Jövőre ugyanitt?
2018. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 6-os: 37 éves vagyok, saját kertes házam van, kocsim, nem vagyok elhízva sem,talán hányni sem kell tőlem, és nem rohangálok tinilányok után. Mégsem találok egy normális 30-as nőt. Jah igen, én sem nevelem más gyerekét.
2018. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
#8: Úgy látom az irónia detektorod elfelejtetted bekapcsolni.:) Olvasd át újra. Amúgy én is 37 éves férfi vagyok.
2018. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

#8 azért te sem a veled egykorúakra vagy kíváncsi :)


Kérdező, a te életkoroddal simán találsz majd párt, ne aggódj és emiatt ne maradj egy rossz kapcsolatban. Nekem már valóban aktuális a felvetett probléma.

3X/N

2018. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!