Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lánynak tetszhet csúnya fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lánynak tetszhet csúnya fiú?

Figyelt kérdés
Néhány hete tudták meg a barátaim, hogy ki tetszik. Kicsit kiakadtak, azóta is azt kérdezgetik, hogy mi tetszik benne. Elmondásuk szerint csúnya, kövér fiú. Én egyáltalán nem mondanám csúnyának, se kövér. Azt elismerés, hogy mackós(180cm 90kg),de a kövértől szerintem messze van. A belső értékeit(egyikük kivételével) elismerik. Nem tudom mit tegyek, a fiú mutat felém érdeklődést, de nem merek felé nyitni. Tudom, hogy a legjobbat akarják nekem, és adok is a véleményükre, de tanácstalan vagyok. Nem tudom, hogy mi a kérdésem, káosz van a fejemben, csak ki akartam adni magamból. Köszönöm, hogy végigolvastam.
2018. márc. 17. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy, 13? Mert ez kb az a szint. Te fogsz jarni vele, ha osszejottok, le kell szarni a baratok velemenyet, ha csak a kulsorol van szo, egyetlen egy esetben fontolnam meg a barataim velemenyet a kiszemeltemrol, ha valami drogos, novero bunozo lenne es ok ezt latnak, en viszont nem latnam a rozsaszin kodtol.
2018. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ott van az a házaspár is, akikről a "srác megnyerte a lottót, másnap megtalálta élete szerelmét" mémet gyártották. Valójában az a fiú sosem nyert lottót, nem is volt kimondottan gazdag vagy ilyesmi.


De most miért nem mersz nyitni felé, azért, mert félsz, hogy tényleg csúnya, csak te nem látod?


22/N

2018. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb szándékod nem igen lehet vele ha ennyire befolyásolni tudnak téged vele kapcsolatban.
2018. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, csúnya lánynak sem. Ebből következik, hogy kamu a kérdés.
2018. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj el egy tapasztalatot. 17évesen volt 10-20barátom akikkel mindig együtt csináltunk mindent. Ma 4-5van akivel néha találkozok. Miért?? Mert van párjuk. Ha mindig a vèleményükre adsz egyedűl maradsz.Neked tetszik gyere őssze vele.
2018. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magadnak akarsz párt,vagy a baráti körödnek? Soha nem értettem,hogy miért kell beleszólni abba,hogy kinek ki tetszik. Ha valami drogos,alkoholista trógerről lenne szó,akkor megérteném.
2018. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. tetszettem már meg többször is kifejezetten szép lányoknak.
2018. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sorrend:

Ti lefeküdnétek vele ebben a helyzetben?

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok - Randizás 15 válasz

ma 20:25 X

Szép lánynak tetszhet csúnya fiú?

mai nap sztár kérdései, a barátnők mondják meg a kérdező mit akarjon. Szünet van a kislányok előbújtak.

2018. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!