Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

28 éves

vékony, de szálkás

intelligens, csendes, de jókat lehet vele beszélgetni, ha épp kedve van

otthon lakik a szüleinél, nem annyira végez házimunkát, főzni szokott magára, de nem mosogat el, csak néha

néha elvégzi a ház körüli munkákat, de rá kell szólni és megteszi

szeret jól öltözni, sokat is költ rá, ha van pénze

ételeknél iszonyatosan válogatós

egy munkahelyen sem maradt meg pár hónapnál tovább

jóvágású

állatokat szereti


Nem én vagyok. Egyik gyerekkori barátom az. Laktam vele albérletben is, akkor elég nehéz volt vele a házimunkás rész miatt, két hónapig bírtam. :D Két éve nem volt barátnője és néha panaszkodik. Amikor elmondom a véleményem, akkor megsértődik. Milyen lány való egy ilyen habitusú ember mellé?


2018. márc. 17. 20:27
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én még meg is dugnàm.
2018. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

larisa


Logika. Szerinted egy ilyen kaliberű ember bevallaná saját magának ezeket?

2018. márc. 17. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Logika, mi?

De azért az is érdekes, hogy szombat este a gyk-n a haverod életéről, jelleméről, és csajozási esélyeiről teszel fel kérdést, puszta kíváncsiságból.

2018. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene, hogy egy 28 éves még mindig a szüleivel él, és az sem, hogy lusta a házimunkát megcsinálni.
2018. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Laris nyugodj le, igyál egy teát.


Köszönöm a választ, 74%, emiatt sokat vitáztam vele, amikor albérletben laktunk. Most is felhoztam ezt neki, amikor újra kezdte a panaszkodást. Ezen sértődött meg.

Igazából már nem tudom milyen tanácsot adjak neki. Szerinte teljesen normális, ahogy él.

2018. márc. 17. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ismertem én is ilyen fiút, mikor ez kiderült róla, ott hagytam. Még neki állt feljebb.
2018. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Larissza, és te mit csinálsz? Órák óta itt lógsz, kötekedsz mikor kivel.

Kérdező én nem járnék ilyen férfival, tesóm ilyen és marhára idegesítő. Here.

2018. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
Larissàt majd èn intèzem, nyugivan.
2018. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!