Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem a parom mar nemszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem a parom mar nemszeret csak ezt elhiteti velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1eve egyutt vagyunk, vekony no vagyok, mar az elejen tudtam hogy nemvagyok az idealja mert koverebb noket nezegetett es sokaig mondta hizzak meg egy kicsit. Most pedig mas nok utan nezegetett rajuk is irt.

Koltok magamra, adok az oltozkodesemre de megsem erzem azt hogy tetszenek neki. Soha nem mondja hogy en milyen szep vagyok dicserni sem szokott. Mit tegyek ez ellen? Foleg hogy mar mas utan nezett 2x is. Beszeltem is vele min valtoztassak magamon mondtam megis hizok de az nem 1ik naprol a masikra megy. De mindig azt mondja jo vagyok igy, megis mas utan nez..


2018. márc. 18. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Valóbam nem szeret. Szerintem legyen benned annyi önbecsülés, hogy nem maradsz vele, amíg ki nem dob.

Én meg pont ducibb vagyok, a páromnak meg a vékony nők az ideáljai, mégsem csinált ilyesmit soha, nem várja el, hogy fogyjak, elfogad és támogat.

Hidd el, nem az alakon múlik, hanem a személyiségen. Lehetnél te duci is, ez a srác/férfi akkor is kifele kacsintgatna.

2018. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Komolyan, az ilyen éretlen kislányok miért akarnak kapcsolatot?


Nagyon jól tudtad már az elején, hogy a kövérek jönnek be neki, és hogy nem vagy az ideálja.


Akkor miért jöttél vele össze????????


Most pedig itt sírsz, hogy mit tegyél? Komolyan, manapság már a h..lyeséget oktatják az iskolában?

2018. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok: és soha ne változtass magadon azért, hogy valakinek megfelelj. Ha így nem szeret, minek akarsz hízni? Attól sem leszel neki az egyetlen. Nagyon meg fogod később bánni.
2018. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na itt az ékes példa arra, hogy ne azt nézd mit mond, hanem, hogy mit tesz. A barátod hangoztatja, hogy így vagy jó, holott ez nem így van. Szóval helye van a kétségednek.

Nem tudom, hogy ezt egy évig, hogy bírtad elviselni, én már rég dobbantottam volna, ha folyamatosan így megaláz. Keress olyat, akinek így vagy tökéletes, és nem csak hangember.

2018. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!