Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzek valamit a párom haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzek valamit a párom haverja iránt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt párommal, nem szoktunk veszekedni, minden rendben, csak néha úgy érzem nem foglalkozik velem eleget. Semmiképpen sem szeretném elhagyni, nagyon szeretem, viszont van egy haverja aki az elmúlt hónapokban nagyon megtetszett. Nem mondanám,hogy belezúgtam, csak ha nem lenne párom simán összejönnék vele. Eleinte azért nem jött ez ki, mert külsőre egyáltalán nem az én ízlésvilágom, viszont annyira kedves és jólelkűnek ismertem meg. Szerintem ő is szimpatikusnak talál, sokszor keres engem. Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat. Kerüljem egy darabig vagy mit csináljak,hogy ez elmúljon?

2018. márc. 19. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért van ez ennyire kőbe vésve nálad, hogy egy - elmondásod szerint - elhanyagoltsággal küzdő kapcsolatban mindenképp benne kell ragadni? 2 év nem is mondható hosszú időnek, ha ez már egy ideje jelen van, biztos lehetsz benne, hogy idővel fokozódni fog. A hiányérzeted már olyan szinten van, hogy más férfiakat kezdtél el idealizálni. Te is el akarod követni azt a hibát, mint nagyon sok nő, hogy alárendelődtök a férfinak és elfogadjátok a sorsotokat. Miért? Egy életünk van, fiatalabbak már nem leszünk - legyen már egy olyan életünk, amire idős korunkban jó lesz visszaemlékezni, mert szép és tartalmas volt, nem egy semmitérő, langyos vacak... Szerintem szakíts, úgyis akárhányszor meglátod az új pasit, érzelmileg fel fogsz kavarodni. Hiába kerülöd, azt úgysem tudod neki megszabni, mikor bukkanjon fel...
2018. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázba magadba a dolgokat.Hogy valòjában mit is akarsz.Kivel érzed jol magad.kivel vagy boldog.ki tud felviditani es megnevettetni stb? Mondjuk ha a párod nem foglalkozik veled eleget akkor a késöbbiekben ez lehet problémát okoz.Szerintem ülj le és gondolkozz kicsit hogy kivel is akarsz lenni.
2018. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!