Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy rájöttem mi kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Rendben vagyok önmagammal teljes mértékben, nem mondom hogy szep vagyok, de csunya sem. Elfogadtam önmagam.


Legyek bárhol, bármilyen közegben, társaságban, egy ido utan kb nincs olyan ferfi aki ne közölné velem hogy tetszem. Akar szóban vagy nonverbalisan. Ami engem idegesit, mert Egyaltlan nem vagyom ekkora figyelemre.

Ez az, hogy nem is öltözködom kihívóan, nem sminkelem magam, nincs műkörmöm, se muszempillam mert rendben vagyok önmagammal es nem erzem hogy általuk szebbé válnék.

Elveim vannak amelyeken egyik ferfi szep szeme miatt sem változtatnék, eletcelom, önálló vagyok, kedves, magabiztos de nem egoista, van onkritikam es eltudom fogadni ha hibázom, bocsánatot is tudok kerni, oszinte vagyok, erkölcsös. Nagyjabol ennyi jutott most eszembe.


Az eddigi tapasztalataim alapján, kimerem mondani, hogy sokkal fontosabb a belso mint a külső férfiaknál. 70%-belso 30%-külső.


Vagy nem irtam ujat? :D


2018. márc. 19. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Felolem a fejed tetejere is alhatnal, ha nem tetszel nem kellesz. Mivel en egy (most hogy ez jo vagy nem azt nem tudom megmondani) ritka valogatos pali vagyok, sajna mindig csak a legeslegjobb csajok jottek be, ezert ritkan vonzodom barkihez is. Nalam mindig a kulso volt az elso, aztan ha megismertem es egy gyoker akkor az ciki, de ha ertekes ember is akkor mehet a menet. De forditva nem mukodik. Kulonben mar megallapodtam volna :D Sokkal nagyobb retegbol merithetnek, jo is lenne...
2018. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Embere válogatja.

Önbizalomhiányos korszakomban is volt olyan, akinek kellettem, pedig aztán minden voltam, csak nem magabiztos.

2018. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Mókás dolog amikor a személyiségzavar ennyire elhiteti veled, hogy ez a torz kép a "valóság".


A maradék öntömjénezés is inkább tűnik egy nárcisztikus ámokfutásnak, mint reális önképnek.

2018. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút nem írtál semmi újat. Minden pasit meg lehet fogni a szex megszellőztetésével - onnantól kezdve nem bírnak magukkal. Ezt minden nő tudja. Viszont ha egy férfi írna arról, hogy rájött, mi kell a nőknek, érdeklődve olvasnám - és szerintem sok férfitársam is :D
2018. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem mondtál újat....

F35

2018. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

hát most nem azért de épp ma reggel akartam ugyanezt a felfedezést közölni csak az így szólt volna: "hogy jöhetek be ennyi nőnek?"


és igazad van..a leírt típusnak van egy egészséges vonzereje..

2018. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Az elveknek élés maga az egoizmus.
2018. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ebben nincsen narcisztika.

Egyszerüen tisztában vagyok önmagammal, pont ezért nem vágyom a “középpontba”, mert nincs szükségem elismerésre másoktól. Nem gondolom hogy egoista vagyok, mert nem kérkedek önmagammal. “Szeretek a háttér szürkületében lenni.”

Attol még hogy feltettem ide ezt a kérdést még nem ez foglalkoztat nap mint nap.

2018. márc. 19. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Én férfi vagyok, de nálam a 70-30 % - os belső- külső nem igaz. Azzal nálam nincs ismerkedés, hanem max szimpatikus....
2018. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy kijelented, hogy rendben vagy önmagaddal. De nem igazán függ össze azzal, hogy tudod, mi kell a férfiaknak...


amúgy meg ahány férfi, annyiféle igény. Nem is értem a kérdést.


De egyébként valójában aki jóban van magával, több kapu kinyílik számára, akarva-akaratlanul.


Aki kiegyensúlyozott belül, mindenkit feltétel nélkül elfogad maga körül, ami talán érződik is az éterben.


Egyébiránt nem írtál újat.

2018. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!