Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne nyomozta az IP címem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne nyomozta az IP címem?

Figyelt kérdés
Egy informatikus sráccal ismerkedtem társkereső oldalról de valahogy olyan fura volt és nem jött be ezért lehet bunkó módon de nem írtam vissza neki többet, erre elkezdte hogy beszéljek már vele és miért tűntem el és le fogja nyomozni az IP cimem. Persze én kiröhögtem de egyik nap megjelent a lakásom előtt számonkérni hogy miért nem írtam neki akkor vissza. Nagyon meglepődtem, kérdeztem hogyan talált meg azt mondta hogy megmondta hogy lenyomozza az IP cimem. Ilyen létezhet?
2018. márc. 19. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Egész internet egy borzalom, töröltem is magam, soha nem fogok neten ismerkedni"


És a GYK-t hogy használod? :)

2018. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#9: egy weboldalra feltoltott kepet atalakitanak szinte mindig a meret miatt es biztonsagi okokbol. Utana mar semmilyen gps adatot es hasznalhato exif infot nem tartalmaz.
2018. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10: vagy egy ismerosetol.
2018. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
IP alapján nem tudhatja meg egy normál felhasználó a címed. Máshonnan tudja. Amúgy meg tényleg beteges az ilyen és hagyd a fenébe.
2018. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Esetleg a facebookod nem túl részletes kissé ?
2018. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez történhet, ha valaki túl sok információt oszt meg magáról az interneten. Utána meg néz, mint hal a szatyorban, az ilyen eseteknél.
2018. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nàlunk béla a szàmitogépzseni..de sose vallotta be mindent tud rolam csak feltünt azt posztolta amiről beszéltem privàt baràtokkal,azt történt vele ami velem,azt àlmodta amit én..aztàn meg cheten mégse ir oedig fenn van..azt mondja fél..
2018. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!