Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az ismerkedés első fázisában el kell játszani, hogy nem annyira érdekel a másik?

Figyelt kérdés
Mert ha kimutatod, hogy mennyire kedveled, ő kevésbé fog téged, akár még elege is lesz belőled.
2018. márc. 19. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Eleg gyerekes, mindenesetre ilyenkor az a vicces, ha mindketten megjatszatok ezt es elhal a kapcsolat.
2018. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
A felvetésed csak abban az esetben helytálló ha túlságosan nyomulós/lelkesedő típus vagy és az első randi után a gyerekeitek nevét küldözgeted sms-ben.
2018. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
#1 Talán gyerekes, de általában tényleg így működik. Mindig sokkal érdekesebb vagyok azoknak a pasiknak, akik engem nem igazán érdekelnek, és az én gondolataimat is jobban lekötik azok a pasik, akik nem rajonganak értem egyből. Vagy legalábbis nem mutatják jelét, engem elijeszt, ha valakit alig ismerek, de máris rámtelepszik.
2018. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Minden a merteken mulik.

Ha eskuvoi harangokat velsz hallani es ket het utan o eleted legnagyobb szerelme, napi szaz uzenetet akarsz irni, akkor valoban jo, ha visszafogod magad.

2018. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Rosszul látod. Az elején még az a normális, ha nem érdekel annyira a másik, és fokozatosan alakul ki a mélyebb érdeklődés. Ha valakivel egy hullámhosszon vagytok tényleg, akkor nem kell rejtegetni.

Persze ha régóta egyedül vagy, és találsz egy épkézláb nőt, aki végre szóba áll veled, akkor igen, jobban teszed, ha eljátszod.

Meg ugye a legtöbb emberben ott van az az érzés, hogy mindig az kell, amit nem kaphatunk meg...

2018. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Hat nem tudom, sosem szerettem a jatszmazasokat, valszeg hamarabb tunnek el, mert ugy vennem ez felejtos.
2018. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Meg ugye a legtöbb emberben ott van az az érzés, hogy mindig az kell, amit nem kaphatunk meg.."


Igen, sajnos pontosan így van, ezért gondolom, hogy el kell játszani.

2018. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos jó meglátás, én is így vettem észre.
2018. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én meg azt vettem észre, hogy ha nem érdekel egy nő nagyon, akkor secperc le is lép, hacsaknem neki is te vagy a tartalékjelölt. A ló túloldala, amikor valaki rátelepszika másikra. Na akkor is lelépnek, mert ez meg ijesztő számukra.


Jól írta valaki fenn, ha érzed, hogy most túlságosan gyorsan fellángolsz, ami egyébként normális férfiaknál, mert mi gyorsabbak vagyunk ilyen téren, akkor fogd vissza magad, de csak annyira, hogy már ne látszódj elmebetegnek.

2018. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem így van. Oké, nem kell egyből a nyakára mászni a kiszemeltnek, vagy folyamatosan beszéltetni, de úgy gondolom, hogy fontos éreztetni azt, hogy érdekled és hogy van miért pedáloznia.
2018. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!