Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszavas válaszok ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszavas válaszok ismerkedésnél?!

Figyelt kérdés

Netes ismerkedésnél, beszélgetek lányokkal és sokszor azt tapasztalom, hogy röviden ír, csak kb. válaszol a kérdéseimre. Gondolom ez azt jelenti, hogy nem is érdeklem igazán. Ezzel nem is lenne baj, csak

1, akkor miért válaszol, miért nem küld el

2, a válaszai végén miért biggyeszti oda, hogy na és te? vagy veled hogy van?


Nem hiszem el, hogy a mai lányoktól ennyire futja, nem tudnak értelmesen kommunikálni.

Valaki megfejtené, hogy a második esetben érdekelhetem-e a lányt, csak nem tud kommunikálni?


2018. márc. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
De, ennyire futja a mai lányoktól. 20-bol kb. egy képes leírni válaszként egy összetett mondatot, de lehet sokat mondok.
2018. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ez baj. Megfigyeltem, hogy sok lány 5-10 emberrel beszél egyszerre és megosztja az erőforrásait, a figyelmét.

Nekem férfiként az is komoly gondot jelentene ennyi párbeszédnél, hogy egyáltalán képben legyek azzal, hogy adott személy mire válaszolt.

A nőknek jellemzően sokkal jobb a kommunikációjuk. Ezt megfigyelheted, ha elmész vele randizni személyesen és csak rád fog fókuszálni.

2018. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
True :/
2018. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
Ezert kell minel elobb egy kaves talalkozo, ha jonnek a kifogasok, akkor hagyd a francba.
2018. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2 válaszoló leírta a lényeget.

Ha valamit el akarsz érni egy leányzónál, akkor szedd össze magad és hívd el randira. Ha randi közben is a telefonját nyomogatja, akkor meg búcsúzz el békességben és keress egy olyan partnert, aki értékeli az igyekezeted!

2018. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez érthető, el tudom hívni, nincs ezzel probléma. Csak előtte azért ismerkednék kicsit a lánnyal, de ha normálisan válaszolni sem képes, akkor minek találkozzak vele? Lehet semennyire sem passzolunk, ez azt jelenti.
2018. márc. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!