Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha egy férfi pedofil?

Figyelt kérdés

Ismerkedek és pasival de elég furcsa. 35 éves.


Miket posztol, milyen képei vannak, milyen a viselkedése bármi ami hasznos lehet.

Köszke



2018. márc. 21. 17:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen kérdés egyáltalán felmerülne bennem, akkor a megérzésemre hallgatnék.

Kérdezd meg tőle miért vannak régi képei és miért lájkol tinilányokat. Lehet tényleg valami netes perverz.

2018. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

Mégis mi a rák közötök van hozzá, hogy kiket lájkol meg milyen képei vannak fent?!

Ekkora debil nőket mint ti. :D

Ennyi erővel a nők 90%-a pedofil mert folyton csecsemős képeket lájkol.

2018. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hubammeg!

Nekem is vannak feleannyi idos ismetoseim es ha lajkolom is neha a kepeiket.

Na most megtudtam, hogy pedi neni vagyok es kisfiukat akarok megrontani.



Kerdezo, keress fel pszichologust, mert ugy tunik, nem tetted tul magad a gyerekkori molesztalasodon.

2018. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne unatkozz már ennyire, bammeg. Ilyen ostoba kérdést.. nem vagy vicces.
2018. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 15 évben kihullott a haja, a foga, pocakot eresztett, és ráncos lett. Ezért tesz ki olyan képet, ahol utoljára még jól nézett ki.

Ha a mostani arcát látnád, te se írogatnál neki.

2018. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 opened paradise ***** válasza:
Kérdezz rá. De azt is mondd el,miért gondolod. Ha van egy kis esze,azt mondja pedo és akkor nem lesz veled gondja már.
2018. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Te biztos nagykorú vagy már? xD

Pedofil, mert 15 éves képeket rak ki magáról. :DD AtyaÚrIsten...

2018. márc. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sajnos én összefutottam eggyel. Az a darab általában 13 év körül támadott, beszélgettem vele, mert helybéli, illetve bátyámékkal jóban volt, magyarán ismertem. Aztán egy idő után közölte különféle pörverz szándékait. Nekem onnan lett gyanús az eset, hogy folyamat 13 évesekre írt meg stb. Tavaly a kereszténytáborosokat (főként 11-14 évesek...) szemelte ki, szóval idén már szólni kell a vezetőségnek, hogy takarítsák el onnan a 'csába. Magától nem megy el onnan, mert a haverjai ott vannak... De a lényeg, hogy eléggé gyakran csatangol, meg irkál tizenéves lánykáknak, 14 év felett már nem érdeklődik komolyan szerintem. Legalábbis szexuálisan nem... De egyébként ja, folyamat lebzsel ilyen korú lányok körül és 7 éve még talán nem volt olyan nagyon-nagyon ciki, de már 27 éves asszem...
2018. márc. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!