Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez logikus? Vagy legalábbis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez logikus? Vagy legalábbis jobbára így van?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nézeteltérés. Ekkor a pasi részéről befejezve, de a csaj küzd. Akinek szex kell, az ebben a helyzetben nyeregben érezheti magát ezért rábolint, hogy folytassák.

Aki komolyat akar az elengedi a csajt mert tudja ha már most vitatkoznak mi lesz később.



2018. márc. 22. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég..
2018. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te filozófus akarsz lenni?
2018. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol van így? Nem csak ez a két helyzet létezik a világon, s nem is csak kétféle ember. Nem értem az ilyen kérdést, kikről szól?
2018. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez a kérdés segítene bárki párkapcsolatának előrehaladásában.

Ha a pasi már könnyedén eldöntette, hogy részéről vége, akkor nem érdemes küzdeni egyik esetben sem. Tehát nem értem, hogy mi értelme a kérdésnek, mit érne el ezzel a logikával a csaj.

2018. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert nem tudni mi a pasi szándéka.

Ezért mondom hogy pl van egy vita.

Most ha nekem komolyak a szándékaim és már akkor veszekszünk amikor még csak ismerkedünk, azzal én sem terveznék hosszútávra és otthagynám. Mert ha már az elején vita van, nem lehet túl fényes a jövő.

Viszont ha én pasi lennék és csak a szexre hajtok, akkor megragadnám az alkalmat amikor látom hogy a csaj teper. Innentől nyerő helyzetben érezném magam. Értitek mit akarok mondani :D

2018. márc. 22. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értjük. Mi a kérdés lényege? Azt sem tudjuk akkor ezesetben, hogy fiú vagy-e vagy lány, vagy most melyik félnek kéne tanácsot adni.
2018. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Wtf? A pasi szándéka elvileg az volt, hogy részéről vége. Eléggé túlagyalod a helyzetet.
2018. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem tudni mi a pasi szándéka."

Arany drága bogaram! A pasi nem nő. Ha azt mondja, részéről vége, akkor az úgy is van. Nem játszmázik, nem hisztizik, semmi hátsó szándékot nem kell a szavaiban keresni. Ez (is) a különbség a két nem között.

2018. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Röcsögei Péter ***** válasza:
Ha azt mondta, számára vége, akkor az úgy is van. Esetleg már korábban is szakítani akart, csak nem akarta úgy beadni neked derült égből, hogy ne is értsed a dolgot. A nézeteltérés viszont kapóra jött, értelmet ad a dolognak.
2018. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!