Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány nagyon beszédes tud lenni, chaten is képes regényeket írni, ha olyan a téma?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Epp ellenkezőleg. -.-

Hulye kerdes a köbön.

2018. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretik azt a férfiak. Csak hagyd őket is szóhoz jutni. Illetve vigyázz, hogy ne futtass túl sok gondolatkört egyszerre, mert nem tudják követni.. de nem is kell:-)

Szóval csak egy-, két téma, és hagyj időt nekik a válaszolásra, s ne vágj a szavukba, hanem légy türelemmel és "hallgasd meg őket is". Nekem mindig így mondák a mostani férfiak:-)

2018. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és sokszor félek sokat írni, nehogy elbízza magát a srác..:D De azt se akarom, hogy azt gondolja, nem érdekel. Nem baj, ha valaki bőbeszédű? Én férfiakban az ilyeneket szeretem egyébként.
2018. márc. 23. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, nem baj, az a jó. Másrészt pedig ne játszmázz, azt a normális srácok utálják.
2018. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod mi a "gáz"?

Hogy szinte lehetetlen hozzá partnert találni, egy a millióból. :D Nem mintha akarnék találni, sőt nem is akarok semennyire sem, csak ez a tapasztalatom.

2018. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ellenkezőleg. A hosszútávú jól működő kapcsolatoknak az a lényege, hogy végig fennmaradjon az egymás iránti érdeklődés, az izgalom és a vágy. A szűkszavú emberke unalmasok. Az még csak súlyosbítja a történetet, ha azért nem beszél, mert nincs véleménye, nem érzi elég fontosnak, érdekesnek a mondandóját és társai. Botrány.

Bár ha úgy írsz regényeket, hogy csak fújod a magadét és örvendsz, hogy valaki végre meghallgat az megint csak nevetséges.

2018. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: a legtöbb férfi díjazza! :) Még később is, ha már jártok.
2018. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mellette kérdezel is, érdeklődsz felőlem, akkor nem lenne gáz. De ha csak felszínes sületlenségekről fecsegnél, hamar elunnám magamat. :)
2018. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem gaz jó hallgatóság tudok lenni :D
2018. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!