Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz, ha emiatt tart érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz, ha emiatt tart érdekesnek vagy más miatt van?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb társaságban megismertem egy lányt (én 26, ő 20) és sokszor találkoztunk többiekkel, de annyira nem beszéltünk vagy nem volt rá felület. Aztán múltkor kicsit többet beszélgettünk és rákérdezett, hogy mivel foglalkozok, és elmondtam mit csinálok, meg saját cégben stb.

Azóta, mintha jobban érdekelném. Egyszerű a képlet, miszerint a pénz miatt érdeklem, de én szeretnék naiv lenni és azt hinni, hogy nem, ugyanis nem vagyok túl beszédes gyerek és lehet, most kicsit többet megtudott rólam és meglátta, hogy mégse vagyok olyan unalmas, és talpraesett vagyok. Szerintetek?


2018. márc. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Simán lehet, hogy végre beszélt veled és rajott, hogy szimpi vagy neki.
2018. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Ez már soha nem fog kiderülni.


Persze, hogy jobban vonz egy nőt a több pénz. Egyedül itt gyakorin van állandóan mantrázva, hogy nem számít náluk ismerkedésnél. Jah, majd pont a magyar nők között nem...

2018. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Amikor nemrég volt egy ismerkedős korszakom, majdnem minden 2. lány az alapján kedvelt/nem kedvelt, hogy közöltem, mit tanulok és dolgozom. Ne légy naiv, rengeteg anyagias csaj van a fiatal korosztályban.
2018. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na 3, mit tanulsz?
2018. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Gépészmérnök. Miért?
2018. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert azt irtad , hogy ez alapjan kedveltek, vagy nem kedveltek.

Kivancsi voltam , hogy mi lehet az.

2018. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!