Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok le, ha a férfi, akivel ismerkedtek, nyíltan bevallaná, hogy nem tart titeket szépnek?

Figyelt kérdés
Online ismerkedek egy férfival már 2 hónapja. Először csak chateltünk, majd telefonáltunk, végül eljutottunk a skype-olásig, és hamarosan lesz élő találkozó is, mikor hazajön külföldről. Már többször kihangsúlyozta, hogy neki kifejezetten a belsőm tetszik, hogy egy rugóra jár az agyunk, és egyébként is, velem rendesen tud kommunikálni, ez az ami az előző kapcsolataiból hiányzott, és ez milyen jó, milyen szuper, továbbá a jóindulat, a kedvesség, ami szintén fontos neki. Néhány napja szintén szóba került ez valahogyan, és akkor gyakorlatilag színt vallott, hogy ő már nem akar szép barátnőt, mert a szép lányok el vannak szállva maguktól, és meg kell fizetni az árát, ha szép barátnőt akar az ember. Ez őszintén nagyon letaglózott, lényegében azt mondta, hogy nem tart szépnek, vagy legalábbis nem vagyok a zsánere. Hogyan fog így vonzódni hozzám? Már több napja nem beszéltünk, ő hívna, magyarázkodna, én hárítok. Úgy érzem, valami eltört. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. márc. 7. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Vissza vagtam volna.

,, nahat, tenyleg egy rugora jar az agyunk, en is ugyan igy vagyok ezzel. :)”

2018. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Megmondanám neki, hogy olyannal szeretnék együtt lenni, aki szépnek tart. Keressen csúnya nót ahol akar.
2018. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Hagynám a fenébe. Nem azért, mert nem tart kifejezetten szépnek, hanem mert ettől azt várja, hogy majd jól becsicskulok neki, úgyse nagyon válogathatok alapon.
2018. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
"hogy ő már nem akar szép barátnőt, mert a szép lányok el vannak szállva maguktól, és meg kell fizetni az árát, ha szép barátnőt akar az ember." XDDD Ha nem kamuzol, és ezek után még gondolkozol mit tegyél...Direkt lealázgat, hogy ne legyen önbizalmad, aztán jön a többi. Hogy örülj neki, hogy veled van. Így kezdődnek a bántalmazó kapcsolatok is.
2018. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, én privátban szívesen mesélek neked egy hasonló történetet, ha érdekel, akkor írj rám. :)
2018. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Visszaszolnek neki valami oltast aztan tiltanam, mielott reagalhatna. Kesobb meg elmeselnem masoknak, mint egy vicces sztorit, hogy micsoda idiotat talaltam :D Gondolom egyebkent nincs sok gond a kulsoddel, csak nem ugy nezel ki, mint egy Instagram modell es emiatt mar rogton azt hiszi, hogy neked nincsenek elvarasaid es siman ellazulgatna melletted. Eleg gaz ember.
2018. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
3%

Az a véleményem, hogy hiú, külsőorientált liba vagy :)

Az ne várjon őszinteséget, aki nem tudja elviselni.

2018. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szívesen leírom a mi történetünket privátban, ha szeretnéd és kíváncsi vagy rá.
2018. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Soha tobbet nem beszelnek vele.
2018. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

hat én nem is attól ijednék meg, amit mondott, hanem attól, hogy ebből úgy tűnik, nincs rendben az önértékelése, meg úgy általánosságban a nőkről, világról alkotott képe kicsit merev. Hiszen nem lehet általánositani. Oké, nyilván csalódott az előző kapcsolataiban, de mégsem helyes az a gondolkodás, hogy a szép nő az beképzelt és ugyis átvágja a pasit, csak a szexre vagy a pénzre hajt...mert konkrétan ezt mondta ezzel....ugye te sem gondolod, hogy ez normális? nekem ugy hangzik, mintha tele lenne a pasi komplexussal.


Másrészt én nem azért szeretnék valaki barátnője lenne, mert én legalább nem vagyok ilyen- vagy olyan, hanem mert nagyszerűnek, csodásnak tart, akit önmagamért szeret, tehát azért, amilyen vagyok...remélem lehet érezni a különbséget.


Megértem a csalódottságodat. Mindenesetre próbáld meg neki elmondani, mi bánt, hogy ez rosszul esett és próbáld kifejteni hogy miért, lehet meg tudjátok beszélni. Ha tényleg tetszik neked a srác, akkor annak ellenére, hogy valami eltört, adnék neki még egy esélyt.

2018. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!