Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján, úgy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján, úgy általában jóképűnek számítok? 20/F

Figyelt kérdés

Az önbizalom hiányom szülte ezt a kérdést, magam soha nem vettem észre, hogy jó lenne a külsőm, csak mások mostanában történő visszajelzései vetették fel bennem a témát. Túlzás nélkül az egyetem legjobb külsejű csaja kezdeményezett nálam, és vallotta be, hogy tetszem is neki (nem lett kapcsolat, de ez más történet). Aztán más lányok is kezdeményeztek már nálam, de ők nem jöttek be nekem. Nemrég egy szintén nagyon jó csajjal játszódott le mindez, helyesnek mondott ő is. Más lány is van, hogy a szemembe néz, olyan is volt, hogy megfordult utánam valaki. Fiúk is mondták már rám, hogy nem vagyok egy csúnya fiú.

185 cm vagyok, kék szem, hullámos barna haj, világos bőr, átlagos testalkat (pálcika sem vagyok, de izmos sem).

A szüleim is szépek voltak fiatalon, a felmenőim sem voltak csúnya férfiak (nagy-,déd-,üknagyapám). Nyilván, nem tudom úgy megállapítani mint egy nő, de ránézésre semmiképp sem voltak csúnyák.

A probléma csak az, hogy még nem volt barátnőm, lánnyal sem voltam még, és ez így elbizonytalanít, igaz elég töketlen voltam, most próbálok változtatni magamon. Ezek alapján attól még lehetek pusztán átlagos is? Lehet még esélyem szép barátnőre még életem során, vagy egyszer volt Budán kutyavásár?



2018. márc. 23. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Helyes kisfiú lehetsz. Férfi majd önbizalomépítés után leszel.
2018. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezt így látatlanban nem tudom megállapítani. Ahhoz legalább kép vagy személyes találkozás kellett volna :)

Ha többen is ezt mondják rád,akkor nem kell aggódnod,biztos lesz vonzó barátnőd.

2018. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Velem is ugyanez van, hogy jóképű, helyes arcom van, de van bennem valami mélyen az önbizalmammal, mert én nem látom ugyanezt. + még majdnem 2 méter magas is vagyok.


Az elég jó jel hogy jól nézel ki, ha (vonzó) lányok mennek oda hozzád kezdeményezni.

24/F

2018. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Így leírás alapján, lehetsz akár jóképű, átlagos vagy akár kevésbé jóképű, nyilván mindenki másképp lát téged, meg amugyis nem tetszhetsz mindenkinek és ezzel nincs is gond. Inkább arra fókuszálj, hogy azoknak a lányoknak tetszél, akik neked is tetszenek. Meg aztán ne felejtsd el, hogy a külső nem minden, mert hiába néz ki valaki jól, ha a természete elviselhetetlen. :)
2018. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg nem csak a vakszerencsének köszönhetem. Valahogy nem szeretem magam csak a jóban ringatni, nem is tudok hátradőlve megnyugodni. Vannak férfiak akikre, úgy szeretnék hasonlítani mert férfi szemmel nézve is nagyon jól néznek ki. Emiatt parázok még mindig kicsit a külsőn. Tudom, hogy ez nem minden, de azt is, hogy igencsak fontos része a dolognak. Bár ha nem leszek bátrabb akkor semmit sem ér az egész.
2018. márc. 23. 19:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdeményeznek nálad a lányok (és olyanok is, akiket te jó csajnak tartasz), akkor nem tök mindegy, hogy helyes vagy-e? Az a lényeg, hogy vannak jelentkezők. Szerintem túlságosan is rágörcsölsz erre a dologra, ahelyett, hogy élveznéd az életet, és csajoznál. A külső önmagában véve nem minden, és a siker nem azon múlik, hogy átlagos vagy-e vagy jóképű. De ha ennyit nyavalyogsz és szerencsétlenkedsz, akkor a lányokat el fogják kapkodni előled.
2018. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1 kep tobbet mond minden szonal...
2018. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet én mondok rólad véleményt
2018. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Túl sokat agyalok, és sokszor inkább nem teszek semmit mert bebeszélem magamnak, hogy úgy sem tetszem az adott csajnak. Gondolván ha olyan jó lennék akkor mindenki kezdeményezne. Ezen kell változtassak.
2018. márc. 23. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:

Kivancsiva tettel :D Megneznek egy kepet rolad.

L

2018. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!