Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti környezetetekben is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti környezetetekben is az alacsony férfiak általában komplexusos bunkók?

Figyelt kérdés
Igen, általánosító kérdés, de bevallom sosem kerültem olyan férfival kapcsolatba, aki 160-165 körül van, és ne viselkedett volna túlkompenzálós bunkó stílusban a körülötte levőkkel.
2018. márc. 20. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem van egy kollégám, aki kb. 160 centi. Nos, én vagyok a legmagasabb, 192 cm, a legtöbb kollégám ilyen 170 centi körül van. Az említett 160as kolléga folyamatosan beszólogat,visszahallottam már,hogy a magasságom a problémája. Még nem tudtam elbeszélgetni vele, sajnos magasabb pozícióban van még két hétig, de utána lesz ne mulass.
2018. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet altalanositani, de nyilvan vannak, akik tulkompenzalnak.

Ezt hivjak Napoleon komplexusnak.

2018. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%
Valóban vannak köztük bunkók is nagy számban, de én alapvetően ezt a "Duracell-nyuszi" effektust vettem észre náluk: mintha fel lennének húzva, folyton pörögnek, jár a szájuk, poénkodnak, dobálják a humorbonbonjaikat, az sem érdekli őket, ha az idegeidre mennek - csak nyomják, nyomják és nyomják... És persze van, aki már átlép bizonyos határokat, többek között neked is ők szúrtak szemet.
2018. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Talán ha nem néznétek le/vennétek őket semmibe akkor lehet ők sem szorulnának rá a kompenzálásra és belőlük is egy normális öntudattal/énképpel rendelkező ember válhatna. (Egy 170 centis Napoleon-komplexusos kertitörpe)
2018. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Nagyrészt.
2018. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Kedves #4-es!

Attól még senki nem fogja emberszámba venni (sőt!) ha büdösbunkó módon viselkedik. Alacsony főnököknél még inkább azt tapasztaltam, hogy igazi k0csögök. Komolyan mondom alacsony főnöknél csak a női főnök rosszabb.

2018. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Változó. Páran ilyenek a környezetemben, de a többség egyáltalán nem. Inkább több dolgot csinálnak és kreatívabbak. Egy részük társkeresés terén nagyon szomorú, de nem bunkó.

Szerintem ez olyan általánosítás, mint amikor ráhúzzák a kedves srácokra, hogy igazából bunkók.

2018. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
#5: 170 cm-vel azert nem vagy kerti torpe.
2018. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Azért ismerek kivételt, de tény sok kisebbségi komplexusos van közöttük akinek csak a szája nagy. Nőknél meg fordítva vettem észre. A magas nők a bunkók, mindenkin átnézők vagy csak jégkirálynők...
2018. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Talán #4-est akartál írni nem? Be is bäszna, ha 170 cm lennék! :P
2018. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!