Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik tetszik jobban? Testesebb nő nagyobb mellekkel, vagy vékony nő kis mellekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, az ideális a vékony nő óriási mellekkel, de természetesen elég kevesen néznek ki úgy.


Nem extrém szélsőségekre gondolok, a vékony legyen mondjuk 50-55 kg/B kosár, a testesebb pedig 70-75 kg/E-F kosár.


2018. márc. 23. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%
Ezek szunyogcsipesek 😂😁😅
2018. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
bármilyen alkatú lehet csak hájas túlsúlyos úszógumis nem.
2018. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#9, ez azért már extrém. A legtöbb nőnek ennél nagyobb a melle. Szerintem egyébként jó alakja van, a melle is szép, már amennyi van, de nem hiszem, hogy a legtöbb férfi tolerálná ezt. Még az én B kosaram is túl kicsi a legtöbbjük szerint, pedig vékony vagyok. Sajnos a mell nagyrészt zsír, nem tudok vele mit kezdeni.
2018. márc. 23. 19:44
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
# 9/ A linkelt képen, azok ép le vannak engedve nyugalmi állapotban vannak?
2018. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

Ki is derült a kérdés apropója.

Nekem a 9-es válaszoló által linkelt képen csaj is bejön, a melleivel sincs gáz azon kívül, hogy ugrálni nem fognak soha lovaglás közben, de ezen kívül semmi.


Fel kellene fogni, hogy a férfiak bár megnézik a csöcsöket, nem ez alapján fog eldőlni, hogy milyen nőt akarnak. Lehet a leggyönyörűbb melle egy nőnek, ha az arca vagy stílusa nem tetszik.

2018. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
A B kosár az már jó. Igaz a C vagy a D még jobb lenne.
2018. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Little Caprice B kosár, Michelle Wild C kosár.
2018. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csakis a vékony, kis mellű lányok tetszenek...
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Ilyen mell tetszik, kis mellű nővel sosem fekudnek le. Inkább nagyobb mell, telt alak.

2018. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

De most ennek a 2 szélsőségnek a fejedbn mi értelme??

Miért nyugtat meg téged, ha pl azt írják, hogy inkább vékony kis mellel, mint egy telt nagy mellel?


Kérdem ezt én pl vékony alakkal és nagy mellel. (ÉS nem, nem csak megdugnának a legtöbben attól, hogy nagy mellem van)


Semmi értelme máshoz hasonlítgatnod, egy szerinted másik "rosszabb kategóriához" magad...

2018. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!