Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik tetszik jobban? Testesebb nő nagyobb mellekkel, vagy vékony nő kis mellekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, az ideális a vékony nő óriási mellekkel, de természetesen elég kevesen néznek ki úgy.


Nem extrém szélsőségekre gondolok, a vékony legyen mondjuk 50-55 kg/B kosár, a testesebb pedig 70-75 kg/E-F kosár.


2018. márc. 23. 19:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A 2. variáns.
2018. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne a gyakoris válaszokból indulj ki, itt sokan nemis férfiak az ilyen válaszoknál, pl aki olyat ír, hogy sose feküdne le kismellű nővel, nos ilyet csakis nő írhat, aki hájas és nagy mellei vannak. Férfi szájából ilyen nem hangzik el, max akkor, ha meleg.


Abból indulj ki, hogy mit látsz a környezetedben. A vékonyabb lányoknak nagyobb sikerük szokott lenni, mint a telteknek, de persze az sem mindegy, hogy csontvázvékony lányról beszélünk, vagy egy egészségesen vékonyról, nyilván az utóbbi a nyerőbb. A mellméret a legtöbb pasit nemis érdekli, akit igen, azok közül ugyanolyan arányban vannak kisebb és nagyobb mell kedvelők.

2018. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Clay Morrow ***** válasza:

Inkább testesebb, de ne dagadt, kövér.


[link]


[link]

2018. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%
Eleve a testesebb nők tetszenek. A dús keblek pedig csak ráadás.
2018. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A kérdés olvasása közben határozott véleményre jutottam: a vékony kis mellekkel. Nálam nem a mell a lényeg, sőt a nagy/óriási nem is tetszik, tehát nekem az ideális nem az általad megfogalmazott. Sokkal szebbnek találok egy relatíve kicsit és egyben formásat. Fenéknél szintúgy ezen a véleményen vagyok.

Gyorsan rákerestem a B kosárra, nálam teljesen megfelelő az a méret.

Tehát mondhatni, hogy nálam inkább az alak számít, ami esetemben a vékony. Tetszésem a mellek és fenék terén pedig egybeesik az alakkal arányos mérettel/méretekkel.

2018. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
vékonyak
2018. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!