Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki letagadja hogy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki letagadja hogy volt már kapcsolata aztán még is bevallja hogy volt akkor annak már nem lenne esélye nálatok?

Figyelt kérdés

20 L

volt egy három évig tartó kapcsolatom, egy új közegbe kerültem és soha senkinek nem meséltem róla, mikor kérdezték volt -e már valakim. Úgy örülök neki, hogy már nincs és vége. Rosszul sült el, megcsalt, átvert, húzta az időm, hitegetett én pedig rózsaszín felhőkbe lebegtem.

De bánom, hogy tagadom és van egy fiú aki megtetszett időközben és úgy tudja nem volt senkim.

Még is zavar hogy nem árultam el az igazat.

Ez megbocsájtható?



2018. márc. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként egy megbízható ember benyomását teszed rám, akkor nem haragudnék emiatt, megérteném, hogy nem akartál róla beszélni, én is letagadnék ezt-azt a múltamban, ki nem. De a legjobb mindig az őszinteség, hidd el, az őszinte embereket értékelik a legjobban. Legközelebb mondd el, nincs ebben semmi, inkább, minthogy hazudj.
2018. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha őszintén elmondod neki, hogy miért nem beszéltél az előző kapcsolatodról és normális a srác, akkor megfogja érteni.
2018. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért kell letagadni hogy volt már kapcsolatod!

Ne haragudj,de én ilyen emberre nem ismerkednék semilyen formában. Ha ilyembe kamuzik,ki tudja még miben?!

2018. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem fordult még elő veled olyan, hogy hazudtál azért hogy könnyebb legyen az élet?

Hogy jobb fényben mutasd magad? Nagyon lelkironcs voltam és féltem hogy kérdezgetnek majd úgy éreztem ha semmisnek veszem a történteket könnyebb lesz. Jó volt kitörölni az emlekeket.

Így már csak a pozitív gondolatok maradtak és sokkal könnyebb volt úgy akkor.

De most hogy már felálltam, megerősödtem már bánom, hogy letagadtam és hazudtam.

Viszont lehet tényleg akkor rossz ember vagyok. Nem kellett volna ezt tennem.

De soha semmiben nem hazudok. Becsuletes vagyok es nagyon tudok szeretni. Pont az utóbbi azt hiszem a legnagyobb hibám.

2018. márc. 24. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szokásom hazudozni. Sőt párom előtt érdekes baráti kapcsoaltaim, párkapcsolataim voltak, elég rosszul jöttem ki a dolgokból , elég szar életem volt exem mellett stb. De nem nem kamuztam, tisztába volt van h mi miért lett vége, kivel miért nem tartom a kapcsolatot!
2018. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!