Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek innen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek innen az oldalról alakult komoly kapcsolata, vagy másfajta kapcsolat? Mik a tapasztalataitok az itt írogató emberekkel (főleg nőkkel, de nők is írhatnak) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Én nőként nem ismerkedek itt.
2018. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Én egyszer ismerkedtem innen, iszonyú borzasztó rossz vége lett. Nem általánosítok, de többet nem ismerkedem innen. (37/F)
2018. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsolat alakult már ki, de nem tartott sokáig, mert nem illettünk össze. Ha barátok maradunk, másképp alakult volna :) Több értelmes emberrel is beszélgettem már, mindig egy bizonyos pont után elhalványultak az üzenetek, de nem lehetetlen párt vagy barátokat találni. (Csak tartani kéne a kölcsönös érdeklődést)
2018. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Egy szexkapcsolat meg egy nem is tom minek nevezzem kapcsolat (abban is volt szex). Ennek ellenere vagy ezzel együtt mindkettő közel került a szívemhez. Remelem azert egy kicsit én is az övekhez..
2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
volt már egy, komoly. olyan ez mint bárhol máshol. van rá esély, de nem sok.
2018. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Egy távkapcsolat, egy normálisnak mondható, de nem egetrengetően hosszú és egy szexkapcsolatnak induló, de távolság miatt csak egyéjszakás kalandá lett kapcsolat volt innen.

Hogy is mondjam, "érdekesnek" találtam az itt megismert lányokat. Többségük netes agresszivitása és arrogáns megnyilvánulása köszönő viszonyban sincs azzal amit személyesen tapasztaltam. Épp ezért annyira kiábrándítóak már számomra az itteni nők.

2018. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Sok embert ismertem meg itt. Barátságok alakultak belőle.
2018. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Régebben találkoztam innen 2-3 nővel. Kedvesek voltak, de inkább csak amolyan internetes haverok lettünk a tali után, meg messze is laktak. Legnagyobb ellenség a távolság általában. A legtöbben hangemberek itt, nem merik vállalni magukat személyesen. Akinek nem inge...

Egy rakás emberrel beszélgettem már korábban, nagyon kevés az, akivel fennmaradt a kommunikáció. Jobban szeretem hamar személyes kontaktusba átvinni a dolgot (sokan nem ilyen bátrak), nem hiszek a hosszantartó virtualitásban. Most is csak azért lógok itt ennyit, mert eleve beteg vagyok, meg így futni menni vagy más tevékenységet űzni sem tudok, ráadásul épp nincs barátnőm. Ha lenne, abban a pillanatban háttérbe szorítanám az oldalt, így viszont jó kis időtöltés figyelni, ki mint gondolkodik hasonló témákban. Sok a kamu itt. :D

2018. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Nőként beszélgettem itt férfiakkal rövidebb ideig,általános témákról,párkapcsolatról (én is abban élek) próbáltam segíteni ha kérdeztek.


Ebben semmi rossz nincs.


Aki nyomult annak nem írtam többet.

Meg az "energiavámpíroknak sem.


Milyenek az emberek itt? -mint az életben.

Normális intelligenstől a szociopata végtelenül beteg lényekig.

2018. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

A személyes ismeretségekben hiszek, nem pedig abban, hogy anonim módon üzenetelgessek valakivel. Persze egy témát megvitatni jó, de barátság kialakulásához kevés, az amúgy is van már. Szóval biztos vagyok benne, hogy sem kapcsolatom, sem barátság nem fog kialakulni innen.

N

2018. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!