Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a helyes út, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyes út, hogyan kell túllépni valakin?

Figyelt kérdés
Szinte mindenki azt mondja, hogy úgy, hogy másokkal ismerkedsz. Egyik nap le is lettem b..szva, mert "Hogy akarsz így túllépni rajta? Töltsd le a Tindert, meg a Badoo-t, stb, stb..." Viszont lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de szerintem nem, szerintem előbb magamban kéne lezárnom mindent, és először egyedül boldognak lennem, nem? Szerintem úgy kéne elfelejtenem, hogy nem helyettesíteném senkivel, és csak magammal foglalkoznék, olyan dolgokat csinálnék, amiket élvezek, és szép lassan visszaszerezném az életkedvemet, mert jelenleg semmi nincs. Azóta kétszer randiztam egy fiúval, de végül megmondtam neki, hogy nekem ez most nem megy, és szerintem mindkettőnk érdekében jobb lenne, ha előbb lezárnám magamban a dolgokat. Ezért is megkaptam az ismerőseimtől, hogy "Mégis mit akarok akkor, hogy akarok így továbblépni". Baj, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő, vagy mi? Aztán lehet, hogy velem van a baj, és az ismerőseimnek van igaza, nem tudom. Szerintetek?

2018. márc. 24. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyenesen, jó nagyot lépve
2018. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és ki itt a pasi, nő? korotok?

nekem hasonló a történetem ha van kedved írj, hátha segíthetünk egymásnak

2018. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, én 19 vagyok. A pasi, aki miatt szenvedek, 28.
2018. márc. 24. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Jól csinálod, gondolod, nagyon. :) Bár, sztem vhol a középút az igazi. Szépen éled a hétköznapokat, magadban lesakkozod a történteket (te mit rontottál el, ő mit rontott el; mire kell figyelned legközelebb, milyen partnert szeretnél;stb.), de közben figyelsz, nyitott vagy az ellenkező nemre. Nem kell egyből kapcsolat, csak ismerkedés. Hogy érezd, hogy nő vagy, hogy milyen pasik/férfiak vannak. Csak áramolj az élettel. Ne akarj még megállapodni, megtalálni a "másik igazit".

Jó áramlást! :)

2018. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tartom helyesnek, ahogy te leírtad. Mintha csak én írtam volna. Ha már boldog vagy egyedül, jól érzed magad és nem hiányzik senki, akkor sikerült túllépned.
2018. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj minél intenzívebben. Olyan fiatal vagy még. Ha nem teszed, akkor egy megkeseredett szardarab leszel, mint én.
2018. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenkinek más válik be, nem vagyunk egyformák, de szerintem is káros, ha fszról fszra száll valaki, csak mert fiatal és "milyen már", ha egyedül van. Én is azt csináltam, amit te, először a hobbijaimmal foglalkoztam, sportoltam, hogy eltereljem a figyelmem és ne legyek szomorú, aztán amikor "leülepedett" a dolog, akkor aktívan is próbáltam lezárni, feldolgozni a történteket. Ha úgy mentem volna bele egy új kapcsolatba, hogy még nem zártam le a régit, az mindkettőnknek káros lett volna: nekem azért, mert csak magamat kínzom, mert a lelkem mélyén tudom, hogy ez a pasi csak egy "pótlék", aki úgysem olyan jó, mint az előző (ami nyilván nem az ő hibája), neki pedig azért, mert egy számára ismeretlen emberhez hasonlítgatom és azt várom tőle, hogy ne önmaga, hanem az ex pasim legyen.
2018. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha más fiúkkal beszélgetsz, ismerkedsz, az még nem jelenti azt, hogy abból szükségszerűen valami komolyabbnak kell lennie. Persze nem árt az elején tisztáznod azt az illetővel, hogy veled mi történt, és hogy talán nem fogtok eljutni egy kapcsolatig, így ő is tud azon gondolkodni, hogy ezt a helyzetet elfogadja-e. Ha ismerkedsz, akkor könnyebben el tudod terelni a figyelmedet, találhatsz valakit, akivel jól érzed magad, akivel mondjuk programokat csinálhattok, kikapcsolódtok, nem kell rögtön összebútoroznod vagy lefeküdnöd vele. Persze ez csak egy lehetséges túlélési módszer, emellett más módokon is gyógyulhatsz (munka, barátnők, család stb.).
2018. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!