Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pesten hol ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Szépnek, intelligensnek tartom magam és nemrég ért véget egy hosszabb kapcsolatom. Le vagyok törve és már nem megy rutinosan a flört és az egyebek. Hol van lehetőség beszélgetni jófej fiúkkal? 20L
2018. márc. 25. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmi nem derült ki az életviteledről, szeretsz-e bulizni, sportolsz-e, stb. De ha felmész Tinderre, ott sem győzöl majd válogatni. 20 éves lányként Pest társkeresési szempontból a mennyország
2018. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam bulizni, de szeretek. Csak nem nagyon van kivel elmenni. Sportolni szeretek, de a csoportból most nem tetszik senki. Inkább bárra vagy kávézóra gondoltam.

Tinderen valóban rengetegen írtak nekem, de kevés kivétellel mindenki csak alkalmit akart és kész. Azzal a kevéssel pedig nem lett semmi

2018. márc. 25. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Én itthon szoktam gépezni szabadidőmben.
2018. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bár és a kávézó tényleg jó ötlet. Az ottani pasik mind jó fejek, és kifejezetten házasságra vágynak.
2018. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudhatod hogy hol futsz össze a neked való emberkével.


Én múltkor elmentem egy kocsmába ahová amúgy ha nem hívtak volna be sem megyek és ott összeismerkedtem egy kedves lánykával. Előtte meg sem fordult a fejembe hogy ilyen helyeken vannak még normális emberek.

Szóval menni kell mindenhova az a lényeg és így jobb esélyeid vannak.


De egyébként a tinder az jó csak ki kell fogni azt a kevés srácot aki szeretne egy normális kapcsolatot pl mint én :D viszont én azt veszem észre hogy a lányok nem igazán erőltetik meg magukat.

2018. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt 15 évvel ezelőtt kérdezed, rávágom, hogy menj szórakozóhelyekre, Pest nagy előnye volt régen ez.

Manapság, pff, passz.

2018. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Wow... 20 évesen "nem megy már rutinosan a flört"? Azért ez durva. 14 évesen rutinosan ment? :D

Amúgy nincs fix hely, főleg úgy, hogy gondolom magasra tetted a lécet. Tinderen egy csomóan akarnak komolyat. Amúgy kb. bárhol ismerkedhetsz... Volt már olyan, hogy ültem a metrón, szemben ült egy csaj, összemosolyogtunk, mellém ült és elkezdtünk beszélgetni. Kb. ennyi az egész.

2018. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!