Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van már másik nő végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van már másik nő végül miért a feleség mellett maradnak a férfiak? Akkor is ha nem szereti. A gyerek miatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 00:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%

"Sőt, le sem állnának velük... :D"

Pontosan erről írtam. Nem állnak le velük, és a feleséggel élő férfiak emiatt panaszkodnak.

2018. márc. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%

7: Én inkább azt tapasztaltam és a környezetem is, és fórumozóktól is ezt a verziót sokszor olvastam, hogy a

férfi kettős életet élt, és azt hitték a nők, egyedülálló férfival vannak. Akár össze is házasodtak úgy, hogy a férfinek volt másik városban felesége. Sőt, filmet is ilyeneket láttam párat már.:)

És mivel ezek becsületes nők voltak, a férfit kidobták, mikor észrevették, hogy titkolózik. Akár nem is kellett a feleségre rájönniük, csak mikor szélhámoskodáson, hazugságon rajtakapták, a férfi repült.

Van egy ismerősöm, aki kirúgja az asszisztensét, ha előfordul egyszer (!) hogy az illető hazudik. Szerintem neki van igaza.

2018. márc. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert a másikat se szereti.

Sokkal szórakoztatóbb két punci, mint egy.

A házasságából hiányzik az újdonság varázsa, csak a megszokás maradt. Az új nő ezt adja meg. Ezzel a férfi élete kerek egész. Külön önmagában a szerető csak egy punci. A felesége viszont a felesége, és a gyerekei anyja. Közösen építettek fel egy életet, vezeti a háztartást, ő ápolja, ha beteg, egyedül ő főzi úgy a kedvenc ételét, stb. Csak már unalmas a puncija.

A szerető csereszavatos. Az újdonság varázsát te se sokáig tudod megadni. De benned új puncin kívül mást nem lát. A felesége nyomába se érsz. Hamar elunja a hisztidet, kidob, és kérés másik szeretőt. Egy olyat, aki felfogja, hogy ez csak testmozgás, hobbi. Kikapcsolja és feltöltve megy haza a családhoz.

2018. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

#13 A felesége nyomába se érsz.


Maradjunk annyiban, hogy ha a feleség valóban egy ilyen isteni csoda lenne, akinek a nyomába sem lehet érni, akkor a férjében lenne annyi gerinc, hogy nem csalja meg. Itt nem arról van szó, hogy szereti a feleségét, csak unja a punciját, hanem épp arról, hogy a feleségét már nem szereti, de anyagi érdekek és a gyerekek miatt vele marad, meg azért, hogy legyen, aki főz. Ez úgy ahogy van egy undorító dolog, az ilyen emberek minek házasodnak, ha utána megtörik a fogadalmat? Elveszik az egész dolog értelme, varázsa. De hát ugye a sok birka csak megy a tömeg után, csak azért házasodnak, mert azt “kell”, aztán sutba vágják az egészet, mikor jön egy csinosabb titkárnő.

2018. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

14:

Attól, hogy nem szerelmes már belé, valamiért mégis úgy döntött, hogy őt veszi el. Ez nem ok nélkül van. Bármennyire is szeretné az épp aktuális barátnő, hogy a vetélytársa csak egy punci legyen, és semmi több. A felesége és a gyereke anyja.

És de: a legtöbb félrelépés oka, hogy van rá lehetőség, a másik pedig új és izgalmas. De egyáltalán nem biztos, hogy akár nőként, akár emberileg a feleség nyomába ér.

Akinek rossz a házassága, az elválik. A gyerektől nem kell válni. A legtöbb esetben kizárólag az apán múlik, hogy mennyire marad része a gyerek életének.

Aki szerelmes a másik nőbe, az is válik. Erre is van ezer példa. Nem visszatartó erő 5 gyerek se.


Akinek szeretője van és nem válik, annak így jó. Mit nem lehet azon érteni, hogy jobb két punci, mint egy?

2018. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

Nekem a szeretőm lett a feleségem!

8 éve boldog vagyok!

6 éve vettem el (második házasság), de az életem legjobb döntése volt, hogy véget vetek 14 évnyi házasságnak.

A két gyermekemet pont ugyan úgy gondoztam és neveltem őket ahogy addig.

Igen, nehezebb az élet válás után ha van gyerek, de érzelmekben sokkal gazdagabb!

2018. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

"A két gyermekemet pont ugyan úgy gondoztam és neveltem őket ahogy addig. "

Lmao erre ne legyél büszke!

2018. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Na,mint szeretőként olvastam el mindezt,és amit írt a 13 -as ,ezzel a szöveggel fogom kidobni a pasit,mert teljesen igaz.Bár én nem voltam naív soha,tisztában vagyok mindennel,de jó így összefoglalva látni :)
2018. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

#17:

Látod kedves 17-es milyen buta vagy?

Hogyne lennék büszke, hogy férfi létemre a gyerekeket nekem ítélte a bíróság, és azóta is én nevelem Őket becsülettel!

Pfff bakker, mekkora sötétség van néha itt.

2018. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

#19:

Nem én vagyok buta, te nem tudod magad rendesen kifejezni.

Abban nincs semmi különleges, hogy az neveli a gyerekeket, akinél vannak. Ezzel felesleges volt eldicsekedni:D

2018. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!