Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy férfi tényleg engem akar, vagy csak egy lyul vagyok a sok közül, ami összejött neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 16:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*lyuk
2018. márc. 26. 16:26
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Kerdezd meg.
2018. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Onnan hogy mar sok volt neki, te is csak egy lyuk leszel a tobbi trofea mellett.
2018. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem hogy azért van-e velem, mert én voltam hajlandó leállni vele, "nincs jobb" alapon, vagy tényleg kedvel és érdeklődik irántam?
2018. márc. 26. 16:29
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

És, ha mindkettő? Vagy neked talán ő az első férfi az életedben?

Mert ha nem akkor hogy jön ez le? jobb híján ő maradt mert az előzőek nem váltak be?

Hihetetlen milyen magas lovon ultok és még csak fel sem tűnik.

2018. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos erre semmi garancia nincs, csak reménykedni tudsz, hogy az előbbi. Sokan közülük olyan Oscar-díjas alakítást tudnak előadni, ha meg akarnak kapni egy nőt, hogy az valami fantasztikus. Még kamukönnyeket is az arcukra tudnak csalni, ha arról van szó. Semmi sem szent nekik, ha képbe kerül a szex lehetősége.
2018. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Bírom az ilyen bugyuta női kérdéseket, ebből is látszik hogy nem tudtok elszakadni attól az idealizált álomvilágtól, amiben éltek.
2018. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Honnan tudhatod, hogyha kimész az utcára, akkor nem fog elcsapni téged egy autó?


Gratulálok a negatív pesszimista felfogásodhoz.


Foglalkozz önismerettel, pszichológiával és olvass párkapcsolati témában könyveket, hogy ne kérdezz ekkora ökörségeket.

2018. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

Ha tényleg érdeklődik, akkor komolyat akar. Ha tojik a fejedre, akkor csak szexet.

De, ezek a tanácsaim teljesen feleslegesek voltak. Ha egy srác NEKED bejön, akkor akármennyire is tojik rád, befogod mesélni magadnak, hogy ő bizony őszintén érdeklődik. Ha NEKED nem fog bejönni, akkor az őszinte érdeklődés meg úgyis felesleges.

2018. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Az őszinte érdeklődéséből vagy annak hiányából. Megismeritek egymást.

De garancia az nincs. Egyébként ha megfordítjuk, akkor ő honnan tudná, hogy te hogyan közeledsz felé???

De az nem szerencsés, ha ennyire negatívan állsz hozzá.

2018. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!