Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te tudod, hogy a párod miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te tudod, hogy a párod miről beszélget az ellenkező nemű ismerőseivel?

Figyelt kérdés

Ha a párod szinte soha nem beszélne neked arról, hogy az ellenkező nemű ismerőseivel miről beszélget, rákérdeznél? Vagy jogosnak tartod azt, hogy ez abszolút magánszféra?

Tudva azt is, hogy a beszélgetőpartnerek közt exek is vannak esetleg.



2018. márc. 26. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Magánszféra. Soha nem kérdezősködtem, hogy kivel és miről beszélgettek a barátnőim.
2018. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%

Bár mi a mindent megbeszélünk egymással elv alapján élünk, de nem érdekel, hogy a barátnőivel miről beszél és rá sem kérdeznék.


Hogy miért?

Mert az információkat a párommal osztja meg nem velem. Ha pl. bizalmas dologról vagy titokról beszélnek az az ő magánügyük. Nem tartozik rám, hogy más kapcsolata válságban van vagy mi volt a legitóbbi lelet eredménye.


Ezért védjük pl. e-mail fiókot, közösségi oldalt mint magánszférát. Attól mert semmi eget rengető nincs a levelezéseinkben még másoknak vannak dolgai amit velünk közölt és nem a párunkkal.

2018. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt mind értem és az én értékrendem szerint is így helyes. De most kimondottam az ellenkező neműekről beszélek. Adott egy férfi és különböző nőkkel chatel. Ismerősökkel, régi kolléganőkkel, exekkel. A barátnőjének van joga megkérdezni, hogy miről beszélgetnek vagy teljes mértékben tiszteletben kell tartania a magánszférát még akkor is, ha tudja, néha egy kis flört is benne van a dologban?
2018. márc. 26. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem olvastam bele az üzeneteibe és nem is igazán tudom melyik az az életszerű szituáció amiben másképp megtudod miről beszélnek.

A párom van hogy bulizni is elmegy régi táncostársakkal. Én bízom benne és úgy gondolom amíg nincs okom gyanakodni nincs jogom kutakodni se. (Gyanú esetén se érzem etikusnak a kutakodást de ha a párjuk gyanús megértem miért teszik sokan.)

Úgy gondolom ez magánszféra. Nem is tudom pontosan kikkel beszélget.

De a párom tudja hogy a flört is a megcsalás határát súrolja nálam és tőlem se viselné el ezt a viselkedést. Mivel hasonló az értékrendünk nem hiszem hogy megtenne valamit amivel ő se ért egyet így szerintem nem flörtölget.

Onnantól hogy gyanakszol a párodra szerintem nincs igazi bizalom.

2018. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt választ!
2018. márc. 26. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel kivel mit beszél, ezt az előttem lévő emberek szépen kifejtették egyet is értek. Viszont nàlunk az ex tabu. Mit beszélgessek vele? Valószínűleg az sem tetszene ha a pàrom tenné. Nem tudom elképzelni, hogy akihez szexuàlisan közünk volt kívàncsi legyek az életére... Ezen a férjem is kiakadna
2018. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!