Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők mit szolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mit szolnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a vőlegényetek szeret magassarkút hordani?

Figyelt kérdés

Semmi több,csak magassarkú papucs és szandál.

3,4darab volna.

Felbontanátok az eljegyzést,vagy megprobálnátok megváltoztatni,vagy elfogadnátok.



2018. márc. 26. 21:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mire megkéri a kezem és igent mondok, addigra már amúgy is tudnám, hogy igazából meleg. Szóval nem lenne a vőlegényem.
2018. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
Arra gondolnék, hogy ez csak kandi kamera lehet.
2018. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Pont ezt írom,hogy nem meleg,csak szeret magassarkút hordani.

A 2marhára nem ugyanaz.

2018. márc. 26. 21:52
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Komoly kapcsolatban az ilyen hamar kiderül. Látens melegre meg nem tartanék igènyt.
2018. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
40%

Tényleg, miért is lenne meleg?

Ennyi erővel minden öltönyös "business women" leszbikus. Meg minden nő aki bokacipőt hord vagy sima farmert, inget, stb...

2018. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
33%
Amelyik férfi magassarkút hord, azt ne nevezzük már férfinak. Azért ez nem ugyanaz, mint mikor egy nő lapostalpú cipőt hord, az uniszex viselet, a magassarkú meg női.
2018. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
2018. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%

Hát, nagyon lesokkolnék, így elsőre. Másodjára picit rosszul esne, mert nem mondta el eddig, pedig bennem megbízhatna.

Hasraütés-szerűen nem mondanám, hogy felbontanám a jegyességet, de abban biztos vagyok, hogy ebben sajnos nem tudnék partner lenni.

De inkább az esne rosszul, h nem mondta el évekig.

2018. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%

Függetlenül attól, hogy meleg-e vagy sem, jól mondja a második válaszoló, mire odajutunk hogy megkéri a kezem, az ilyesmi azért ki kellene, hogy derüljön. Én legalábbis egészen biztosan nem mondtam volna igent úgy, hogy nem éltünk együtt 1-2 évet a lánykérést megelőzően, és azért évekig ezt nem lehet titokban tartani. Az meg, hogy a cipőszekrényben 3-4 darab 42-es magassarkú papucsot/szandált találok, miközben nekem 37-es lábam van, elég feltűnő :D


Egyébként ha még az előtt derül ki, hogy megkéri a kezem, akkor nem mondok igent a lánykéréskor (még előtte szakítok), ha valamilyen fura csoda folytán utólag, akkor felbontom az eljegyzést. Nekem ez a cross-dressing dolog nem igazán fekszik, ez van. Sado-mazo-ra bukó vagy nylonharisnyában maszturbáló faszival sem házasodtam volna össze, hiába hogy más mértékben durva, de azért nekem akkor is visszataszító.

2018. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
22%

Az enyémnek ki van lyukasztva az egyik füle, én meg tesztelni akartam h beforrt-e, így átszúrtam rajta az egyik kur.v@.s csüngős fülbevalóm. XD

Gyorsan megnézte h nem-e a me.l.eg oldalon van kilyukasztva(?) , aztán bepróbálta mindegyik fülbim, én tettem neki be, sírtam a nevetéstől annyira und.i volt a borostájával. Ő meg gyorsan átrohant a szomszéd szobába megmutatni a lakótársának XD ritka jó délután volt...


Figyelj, a vőlegényed utcára is hordani akarja? :D akkor szakítanék.

Ha csak otthon akkor nem, de tuti sosem bírnám ki h ne jöjjön rám a röhögés..


Ja és azt kikötném ha gyerekeitek lesznek előttük sem, rossz példa.



Amúgy hol vett 42-43-as magassarkút??? :D

2018. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!