Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Hogy tartsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Hogy tartsam egyben a csapatot?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnak a barátnőjét (én lány vagyok) fúrják a többiek, akik a baráti körünkbe tartoznak (én nem). Nem mindenki, de sokan.

Félek, hogy végleg ott fog minket hagyni emiatt ez a barátom, mert valahogy olyan a helyzet, hogy nagyon egy kalap alá tartozunk, és amit néhányan csinálnak, az ránk is kihat. próbálom őket megfékezni, mert nem akarom elveszíteni a baráti körből ezt a srácot. Ő az egyik legmeghatározóbb arca a társaságnak.

Szóval akkor mi a teendő... Igazából ez a kérdésem.

Amúgy nem is igazán tudom, miért fújnak rá. Jó, oké, vannak a barátnőjének ilyen-olyan dolgai, amikbe bele lehet kötni, de hisz ilyenek nekem is, nekik is, mindenkinek vannak... Ezek olyan mondvacsinált dolgoknak tűnnek. Pl. belekötnek hogy néha előbb beszél mint gondolkodik, meg vannak ilyen vicces bakijai, sőt, abba is belekötnek, hogy kicsi a melle. Na ez már szerintem végképp nonszensz, mármint nem nekik kell csöcsörészniük, hanem a barátjának. Am sztem nem vészesen kicsi, kb. Keira Knightly méretű lehet. Inkább csak az, hogy szerintem sokszor nem vesz fel melltartót, és akkor szinte elveszik a ruha alatt. Legszívesebben én se vennék, alig várom hogy otthon ledobjam, el se tudom képzelni, milyen luxus lehet anélkül lenni egész nap. De ez már nagyon nem tartozik ide. :D

Szóval ezeket a dolgokat emelik ki, amikbe belekötnek... Meg pl. voltunk gokartozni, és a lány volt az utolsó, az utolsó előtti is 4 kört vert rá, kb. úgy vezetett hogy gáz - fék, gáz - fék, és ilyen rángva haladott,csak az utolsó pár körbe nyomta neki hosszabb ideig, de akkor is frontálisan elkapott egy oszlopot, hogy csak úgy csattant. (Nincs jogsija, először gokartozott.)

Nem is tudom, még mit mondjak. Szóval sokan a baráti körből fúrják, és félő hogy még egy stikli, és a srác fogja a barátnőjét, és végleg "kilép a barátságunkból" vagy nem tudom hogy mondjam. De én pl. nem szeretném a többiek hülyesége miatt elveszíteni a társaság egyik legmeghatározóbb arcát. Márpedig nagyon egy kalap alá vagyunk véve, és még ha meg is mondom, hogy de én nem vagyok ők, az már nem ugyanolyan, kettesben (vagy a barátnőjével hármasban) úgysem fogunk már találkozni, programokat csinálni, meg az nem olyan, mint mikor összegyűlik a baráti kör... Pedig olyan jókat mókázunk együtt.

Amúgy most a kis mell ha már szóba került, azért elmondom, elég szép a barátnője, az átlagnál legalábbis szebb. Ilyen babaarca van, hosszú haja, viszonylag magas és vékony, de nem az a modellsovány azért.


2018. márc. 27. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a többiekkel beszélj erről, hogy tartasz ettől. Egyébként meg nem tarthatod egyben, ha a srác nem akar maradni a barátnője miatt mert a többiek barátságtalanok vele. A csajjal is beszélhetsz, vond be a társaságba én sem lennék a helyében. Egy megszokott csapatba nehéz beilleszkedni. Olyan közeg kéne ahol ő is otthon érzi magát, a gokart nem pont az ha nincs jogsija.
2018. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eddig eszedbe, hogy a többiekkel kellene leülni beszélni, hogy "ha így folytatjátok és piti f...ágok miatt folyamatosan cs.tetitek szegény csajt, a Peti/Józsi/akárki úgy itt fog minket hagyni, mint a huzat, és az mindenkinek rossz lesz, ezért viselkedjetek már"?
2018. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!