Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy csaj (21/l), akinél szerintem lenne is esélyem, mert eddig még csak olyan szinten sem álltam jól, hogy egy szerencsétlen társkeresőről visszaírjanak. Ellenben vele jól elvagyok. Csak mondta, hogy most elege is van a srácokból is és az ismerkedésekből is (már akkor is az volt, amikor elkezdtünk beszélgetni). Sokszor meg is nevettettem és komoly témák is előjöttek. Mivel nem is válogathatok és amúgy is tetszik nekem, ezért szeretnék majd vele randizni is, de ha nem akar most kapcsolatot, akkor maradjak vele olyan viszonyban, mint amilyen most van és várjak rá egy kis ideig? Ha igen, akkor meddig? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ki hogyan oldotta ezt meg? Csajok, ha ti ilyen állapotban lennétek, akkor az adott srác mivel lehetne előnyösebb helyzetben, mint azelőtt? 21/f

2017. aug. 19. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak tőled függ.

Nyilván lehet tartani a kapcsolatot, de ha nagyon rá vagy indulva, akkor ez csak passió lesz, akkor inkább hagyni kell.

Ha "bírod" így is, akkor beszélgess vele tovább, lehet fogadókészebb lesz pár hét vagy hónap múlva, ha amúgy jól eldumáltok és féken tudod magadat tartani akkor nincs okod hátraarcot csinálni.

2017. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Friendzone-ba rakott, ha valamit akarna tőled nem mondta volna hogy elege van az ismerkedésből. Ez az a bullshit amit akkor mondanak ha nem jössz be nekik.

Ettől még ptóbálkozhatsz nála de akkor ne halasztgasd a dolgot mert minél többet vársz annál inkább bentragadsz a barátzónába.

2017. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!