Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordotok olyan ruhadaraboka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordotok olyan ruhadarabokat, amiket a párotok nem szeret?

Figyelt kérdés
Főként lányokhoz, nőkhöz szól a kérdés, de pasik is írhatnak. Pl. ha nem szereti a magassarkút (van ilyen, nem alacsony, csak nem tetszik neki), akkor hordotok ilyen cipőket?
2018. márc. 27. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Örök igazság:


A férfiak leszarják a nők öltözködését, mert legszívesebben meztelenül látnák őket. A nők pedig egymásnak, egymással versengve öltöznek ki az utcára, nem a férfiaknak.

2018. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, hordok. Volt, hogy a próbafülkében álltam, mikor mondta, hogy, neki az a darab nem tetszik, de azt is hozzátette, hogy nekem kell jól érezném magam a ruháimban. Megvettem azt is, meg sok mást amiért nincs oda, mert nekem viszont, tetszenek.


25L

2018. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Igen :D


Az egyik volt barátom utálta ezeket a vintage fazonú "mom farmereket", de nekem meg nagyon tetszenek, meg divatosak voltak már akkor is, így hordtam őket. Meg kifogásolta, hogy a pizsamám nem elég szép meg ilyenek :D Kit érdekel? Nyilván ha randira megyek vele, akkor igyekszem neki (is) tetszeni, de most nem fogok minden reggel az ő kedvére öltözni meg figyelmen kívül hagyni a saját ízlésem meg kényelmemet.

Ha valami nem tetszik neki, akkor ne hordja, attól én még viselni fogom :D

A férfiaknak szerintem alapból rosszabb ízlése van, mint a nőknek amúgy is.

2018. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában ugyanazt nem szeretjük (pl telitalpú cipő). Az más tészta, hogy annak nem örül, ami kihangsúlyoz, mert annyira feszes. Mármint ha nélküle veszem fel, mellette kb bármit lehet. Megmondom őszintén, a mai világban és ott ahol én élek nem is mászkálok szívesen egyedül. Mondjuk annyira nem rugózik a témán, csak kifejezi nemtetszését, de ha nem vagyunk együtt se kérdezi meg hogy mi van rajtam pl...
2018. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, hordok, mivel a kedvenc színem a fekete. Mindig próbál rávenni, hogy színesben járjak, de nagyon ritkán jutok el odáig, lévén, hogy van rajtam túlsúly és mint tudjuk, a fekete ápol és eltakar. De pont múlt héten gondoltam egy merészet és türkizkék felsőt vettem fel. Meglátott és azt mondta: Hát ezt el sem hiszem, végre! :D
2018. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A párom nagyon odavan az extra szabású ruhákért, kifejezetten divatosan öltözködik. De van néhány ruhadarab ami szerintem borzalmas, extra nagy sálgallér, meg ilyen pom-pom van rávarva pluszba egy pulcsira, de neki ez tetszik és gond nélkül fel is veszi ha velem van.

Néha megkérdezi mit vegyen fel, de többnyire ő választ.

2018. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok csak azért máshogy öltözni, mert valakinek nem tetszik a stílusom, mert olyan ruhákat szeretek hordani amik elsősorban nekem tetszenek és amikben jól érzem magam. Szóval vagy elfogad úgy ahogy vagyok, vagy pedig találhat mást, mert aki ilyen dolgokba beleköt az idővel más dolgokba is belefog.
2018. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, hordok, a barátom nagyon utálja a culotte-ot, pedig nekem nagyon jól áll, pont az én testalkatomra való, másmilyen nadrág nem is áll jól.

utálja a rövidebb szoknyákat, csak a hosszút szereti, de én meg a hosszút utálom.

igazából arra figyelek,hogy ne nagyon hordjak nadrágot, mert nem nagyon áll jól és ő sem szereti, de ezen kívül igazából úgyis fölveszem, ami nekem tetszik, ő meg morog.

2018. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig fiús ruhákban jártam,pár éve hordom ezt a térdénél lyukas nadrágokat,(minimálisan lyukas,épp hogy a térdem van kint csak)nekem tetszik ez van,megy a stílusomhoz. Neki viszont mindig bele kell szólnia,én nem szólók be neki pedig ő borzasztóan öltözködik. Én úgy vagyok vele,ha zavarja a stílusom,akkor nem is fogad el annak aki vagyok igazán. A stílus maga az ember
2018. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!