Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordotok olyan ruhadaraboka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordotok olyan ruhadarabokat, amiket a párotok nem szeret?

Figyelt kérdés
Főként lányokhoz, nőkhöz szól a kérdés, de pasik is írhatnak. Pl. ha nem szereti a magassarkút (van ilyen, nem alacsony, csak nem tetszik neki), akkor hordotok ilyen cipőket?
2018. márc. 27. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen (kicsit off: sminktermék is van ilyen). Nem sok ilyen van, mert ált. passzol az ízlésünk. De vannak dolgok, amik nem tetszenek neki, nekem meg igen, és simán hordom. Az én testem, nem az övé. Fordítva is van ilyen egyébként.

Ő elég konzervatívan öltözködik, és bármi, ami kicsit is különleges/eltér az átlagtól, főleg színben, az neki már túl harsány. Pl. volt egy piros táskám, az neki már túl harsány volt. Van egy-két mintásabb vagy élénkebb felsőm (amúgy én is a legtöbbször természetesebb vagy fakóbb színeket választok, de néha kedvem van egy élénkebb dolgot felvenni), azokat sem szereti ezek miatt. Ill. amit még nem bír, azok a díszítettebb, flitteresebb dolgok - ilyenből egy cipőt vettem még év elején, ő azt mondja, úgy néz ki, mint egy diszkógömb vagy mint Elton John :D. Még nem hordtam a cipőt, mert melegebb idő kellene hozzá, de ha felmelegszik az idő, fogom hordani azt is.


Sminkből az élénk rúzsokat nem szereti - ezeket igyekszem akkor hordani, ha nem együtt megyünk valahova.

2018. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!