Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha 25-30 évesen valaki a szüleinél lakna, húznátok a szátokat, de belemennétek a kapcsolatba, mert tetszene a srác. Aztán felvinne titeket a családi lakba, és ez fogadna?

Figyelt kérdés

Ilyen szobája lenne:

[link]

Egyből nem zavarna, hogy a szüleivel él, és nem valami kis lepukkant albérletben?



2018. márc. 27. 20:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
60%

Ez 3D.

Évekig foglalkoztam 3D modellezéssel és animálással, szóval látom.

2018. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
60%
Egyből elszaladnék. Képtelen lennék beilleszkedni egy gazdag családba.
2018. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

0 napig foglalkoztam 3d modellezéssel, és én is látom, hogy nem igazi a kép.

Nem ez volt a kérdés lényege, nem is mondtam, hogy ez egy igazi szoba.


#2 Ezen felnevettem.

2018. márc. 27. 20:06
 4/53 anonim ***** válasza:
46%

1: És ehhez évekig 3d modellezéssel kellett foglalkoznod, hogy megállapítsd, hogy ez egy kamu kép? Szegény..


2: Ennél pofátlanabbul álszent kommentet rég olvastam már itt, pedig ezen az oldalon a csapból is az folyik.

2018. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
84%
2-es vagyojk. Pedig tényleg ez lenne a reakcióm. Proli vagyok és az is maradok semmi keresnivalóm a luxus világában. Az egyszerűséget szeretem, sokkal kötetlenebb és lazább az a fajta élet. Nincs olyan sok elvárás. Valahogy mindig is nehezen jöttem ki a gazdagokkal. Nem vagyok álszent tényleg vannak olyan lányok/nők akiket szinte zavar a luxus.
2018. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
44%
Ki nem sz.rja le a szobáját?
2018. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%
#6: Gondolom, ebben az esetben nem szarnád le: [link]
2018. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
#4-es Bármily hihetetlen számodra, de létezik ilyen is. Megerősítve 2-es hozzászólását,engem is zavarna, tapasztalatból mondom. Volt olyan udvarlóm, aki teljesen más szinten élt, mint én, nagyon más kaliberű problémáink voltak, nem éreztem közéjük valónak magam, így én hátráltam meg a kezdődő kapcsolatból.
2018. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
0%
Hát, az hogy zöld e a fal, vagy hogy egy szemétdomb e a szoba... :D
2018. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
az első egy sima szoba, nem tudom, mi rajta a nagy szám. nem szeretnék szülőket kerülgetni amúgy.
2018. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!